Wpis z mikrobloga

@power-weak: Na świecie jest mnóstwo młodych kobiet, które chcą mieć po prostu faceta, który nie jest pijakiem, nie bije je, jakoś szanuje, ale tych kobiet nie ma w Polsce, bo tutaj jest wszystko na opak. Wartościowe kobiety trzeba będzie sprowadzać z Azji, bliskiego wschodu itp. itd. i to nie jest wcale żart. Tamte kobiety to nie madki, brzydzące się prać pieluchy i nie potrzebujące papmpersów i 800+, żeby dzieci ci wychować
  • Odpowiedz
@power-weak: A p00lka chce tych z ciemniejszym. Wolą czarnego od "brudnego p0laka",to czas na wymianę kulturową, bo po 30-tce tak naprawdę chcą kasy faceta a nie jego samego i pijawki najlepiej by go zajechały, żeby tylko trochę podnieść swój status społeczny, kosztem jego ciężkiej pracy.
  • Odpowiedz
Wartościowe kobiety trzeba będzie sprowadzać


@wojtek-m: Enjoy twoja zdrada, jak twoja t@jka czy inna m0ngołka wysiądzie z samolotu to w pół roku się zorientuje, że tutaj może mieć gościa dwa razy lepszego od Ciebie i tylko paszport EU będzie ją przy tobie trzymał.

Geomaxxing ma sens, ale trzeba przeprowadzić się na miejsce, tak żeby dalej konkurować z brownoidami 165cm.

Tamte kobiety to nie madki


Bo nie mogą być, weźmiesz taką do
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: To bierzesz następną a tamtą na pysk #!$%@?, niech idzie do swoich nowoczesnych gachów i koleżanek na utrzymanie jak jej się nie podoba. Wszystko tylko kwestią kasy (której obecnie niestety nie posiadam). W jednym ze swoich postów podałem linki do ogólnych informacji na ten temat jakby co. ;)
  • Odpowiedz
Wartościowe kobiety trzeba będzie sprowadzać z Azji


@wojtek-m: chłopie, blackpill jest uniwersalny. To, że dostaniesz +2 pkt za kolor skóry to zaraz go stracisz jak sprowadzisz taka do Europy. A kto by chciał mieszkac na jakimś zadupiu na Filipinach czy innym kraju 3 świata
  • Odpowiedz
@puffpuff: A po co tam mieszkać? Jak nie zna języka to tylko jej od razu bzdur do łba "mądre" "nowoczesne" p0lki nie nabiją. Na emeryturę możesz tam jechać i z gownianą emeryturą będziesz tam "białym efendi".;)
Zresztą dla wielu, poza byciem singlem, to lepsza opcja niż chajtanie się z gubą madką polką, która będzie cię tresować i zaniżać samoocenę.
  • Odpowiedz
mnóstwo młodych kobiet, które chcą mieć po prostu faceta, który nie jest pijakiem, nie bije je, jakoś szanuje


@wojtek-m: I wszystkie przyjechały z białorusi albo ukrainy.
  • Odpowiedz
@RedTiger: A ja piszę o np. azjatkach z którymi możesz się ożenić za 100$. Jak uważasz Ukrainki za wartościowe to je bierz, na tiktokach gibają dupą i piszą, że szukają bogatego Polaka. Naprzód tygrysie! ;)
  • Odpowiedz
"mądre" "nowoczesne" p0lki


@wojtek-m: to tak, ale z drugiej strony będąc w okolicach 25-30 można też poszukać wśród 20 letnich p0lek kogoś dla siebie. Efekt jest podobny, bo przez wiek i status dostaje się ten +1 czy 2 pkt
  • Odpowiedz
@puffpuff: Spoko, ja mam bardzo przykre doświadczenia z p0lkami, ale dla każdego faceta ta sama kobieta potrafi być zupełnie inna, więc nie mogę ci ani twoich słów potwierdzić, ani im jednoznacznie zaprzeczyć. Uważasz, że masz szansę, to naprawdę szczerze ci kibicuję. Ja proponuję alternatywę dla tych, którzy mają tak samo przykre doświadczenia jak ja. Nie zachęcam do rewolucji gdzie, "absolutnie każdy facet" powinien to, albo tamto. Nie mam takich kwalifikacji.
Ja
  • Odpowiedz
@RedTiger: A ja nie. :) Czasami porządne zdarzają się wszędzie, po prostu masz szczęście i moje gratulacje. Ja już nie wierzę, że są lepsze od p0lek. Chociaż jak się rynek nasyci to same różowe p0lki, nagle z dopy odkryją, że mają w sobie "wrażliwość" i "empatie" i nie interesują je tylko buraki, pijaki i ruchacze;) Tylko że mój czas nie jest z gumy.
  • Odpowiedz
@wojtek-m: Nie mam szczęścia, tylko sie przyłożyłem do tematu. Determinacja i dobrzy specjaliści, którzy mi pomogli. Polecam Modern Life Dating i psychologa Rafała Olszaka z ocal siebie. Dwa lata spotykania się z kobietami w każdym miejscu czy to na tinderze czy gdzieś indziej dało efekty. Jestem zaręczony, przesłuchałem z 40 książek z psychologii, chodziłem na imprezy, organizowałem wydarzenia. Na przykłald na tinderze w tym czasie zebrałem z 2500 par i z
  • Odpowiedz