Wpis z mikrobloga

Kiedyś opowiadałem o takiej babce z osiedla ( lvl koło 50, wygląda jak cyganka). Siwo-czarne włosy, wzrok jakby chciała cie zaraz z kosy zaj#bać.

Nie wiem jak to sie dzieje, ale spotykam ją zazwyczaj jak ide do sklepu albo kołchozu i za każdym razem sie na mnie gapi - raz mnie skubana śledziła.

Kiedyś wspominałem o tym, jak stałem w sklepie, a ona stała przede mną. Nagle sie odwróciła - jej głowa była ok. 30 cm od mojej i tak sie gapiła na mnie przez dobre 10 sekund. Przez pierwsze 5 sekund udawałem, że nie widzę jej wzroku, ale po kolejnych 5 sekundach nasze oczy sie spotkały i tak sie gapiliśmy na siebie xD. Trochę sie wkurzyłem, bo nie lubię jak ktoś na mnie patrzy - zawsze odbieram to pogardliwie, znacie ten "polish Smile". Rozumiem spojrzeć, ale nie patrzeć. No i powiedziałem, czy jest jakiś problem.. On sie lekko zaśmiała, skasowała swoje rzeczy i wychodząc cały czas sie gapiła.

Wracając od fryzjera też ją potkałem.. Bije od niej coś dziwnego, niepokojącego i ten jej wzrok.. Nigdy ani słowem sie nie odezwała. I to nie to, ze ona tak na wszystkich.. Widziałem ją w różnych sytuacjach i zawsze jej wzrok pada na mnie.
#creepy #niewiemjaktootagowac #przegryw #dziwniludzie
Mr3nKi - Kiedyś opowiadałem o takiej babce z osiedla ( lvl koło 50, wygląda jak cygan...

źródło: MonkaSSS

Pobierz
  • 14