Wpis z mikrobloga

Co myślicie o zrobieniu w całym mieszkaniu 64m2 wszędzie jednolitej podłogi z kafelek (oprócz dwóch pokoi/sypialni). Mam coś teraz takiego w mieszkanie 30m2 i wyglądają podobnie do paneli/drewna, ale są mega praktyczne. To samo w salonie z kuchnią, sypialni i łazience. Wbrew pozorom nie czuć aż tak zimna, a i tak chodzę w klapkach w mieszkaniu.

Za i przeciw?

#mieszkanie #mieszkaniedewemieszkan #urzadzajurzadza #architekturawnetrz #budownictwo #plytki #kafelki
PanLodowegoOgrodu - Co myślicie o zrobieniu w całym mieszkaniu 64m2 wszędzie jednolit...

źródło: Halifax_PG

Pobierz
  • 6
@PanLodowegoOgrodu:

Za: praktyczne.
Przeciw: nie są ponadczasowe (położysz i od razu będzie wyglądało, jakbyś robił remont parę lat temu). Za 10 lat będziesz chciał to puścić w najem i kolejne pokolenie wykopków będzie pisać "10k miesięcznie za PRL vibe!!1" (bo wszystko sprzed 2030 będzie im się kojarzyć z PRL-em).
@PanLodowegoOgrodu: moja siostra ma takie płytki i nie zgadzam się z tym, że od razu wyglądają jakby remont był parę lat temu xD Mają w ładnym kolorze imitującym ciemne drewno, kształt podłużny. IMO wyglądają ładnie i oczywiście aspekt praktyczny niezaprzeczalny
Za i przeciw?


@PanLodowegoOgrodu: Nie ma nic przeciw kafelkom, biją panele pod każdym względem. Choćbyś położył najdroższy drewniany model, to i tak po czasie zaczną skrzypieć, co jest nieznośne, i trzeba je odświeżać. Mam kafelki w kuchni i przedpokoju a panele w salonie i sam się przymierzam do ich wyrzucenia, bo w porównaniu do kafelków nawet nie idzie już na nie patrzeć, tak mnie denerwują.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
Aborcja to morderstwo. W Norymberdze