Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza: dobra, zgoda, ze to jest wolny rynek i kazdy ma prawo decydowac o swoim biznesie, tylko ze:
1) zbanowali im ten profil, bo pewnie jakies lewackie kapusie doniesli - i to pewnie nie raz, albo zaspamowali - moderke X-a i ci w koncu zareagowali. Tak to by sie pies z kulawa noga nawet tym nie zainteresowal.
2) i jeszcze jedna bardzo wazna sprawa - na terenie Polski cenzura jako taka
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1:

A przyznacie sami, ze walka nie jest zbyt fair, kiedy jeden moze glosic swoje poglady, a drugiemu głoszenia tych poglądów zabraniaja, co?


Korwin by się z tobą nie zgodził. Tutaj cytat o zbanowaniu konta Marszu Niepodległości:

Ależ Facebook to prywatna firma i może sobie robić, co chce. Ja też kiedyś dostałem ostrzeżenie, bo Facebook stwierdził, że nie podobają im się moje treści, więc na wszelki wypadek trzymam je też na
mackbig - @Bloodaxis1: 
A przyznacie sami, ze walka nie jest zbyt fair, kiedy jeden m...

źródło: z28366998IEG,Slawomir-Mentzen-otworzyl-w-Toruniu-swoj-pub-

Pobierz
  • Odpowiedz
@stannis: Ty wiesz jak krotkowzroczne jest takie myslenie? Poza tym, tak jak napisalem, X stosuje cenzure legalnie dzialajacej w Polsce partii, a to powinno skutkowac ostrzejszymi srodkami ze strony aparatu panstwowego.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1 cenzura to jest blokowanie tresci, tutaj nikt niczego nie blokuje, meta nie pozwala jedynie na korzystanie ich z produktu (ma do tego prawo tak samo jak cukiernik albo drukarz ma prawo nie obslugiwac gejow).

Niech sobie konfedeszczury stworza wlasna platforme, nikt im tego nie zabrania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hrjk Fejsbuk to żaden wolny rynek, to monopol na manipulacje dostępem do informacji. Jesteś/ jesteście głupia jak nie dostrzegacie różnicy między tym a tortem na gejowski ślub.
  • Odpowiedz
  • 0
@mimmo Facebook pokonał konkurencję, bo lepszy pieniądz wypiera gorszy i wygrał na wolnym rynku. Chciałbyś regulować najwolniejszy z rynków lewaku?
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Wydaje mi się, że pomyliłeś anarchię z wolnym rynkiem, a to nie są synonimy. Wolny rynek istnieje w granicach jasno określonego prawa. A zatem wolny rynek byłby wtedy gdyby Facebook napisał wprost w regulaminie, że usuwa profile, które np. wyrażą sprzeciw dla prawa do aborcji. Jednak w sytuacji gdy Facebook nie napisze tego wprost w regulaminie, a mimo to będzie usuwał konta za taki sprzeciw pod zmyślonym zarzutem, to wtedy
  • Odpowiedz