Wpis z mikrobloga

„to wy #!$%@? polacy, #!$%@? z wami, nie warto było”

Elegancka godzina, jestem właśnie po kolacji. To z pełnym brzuszkiem, pozwolę sobie odpowiedzieć „trzy słowa” hurtem, do tych kilkunastu specyficznych komentatorów, którzy uraczyli mnie swoją opinią pod moim spontanicznym wpisem, co to dostał 800 plusów od CZŁOWIEKÓW ROZUMNYCH :)

„…powodzenia w jedzeniu tego plastikowego gówna, 20g ze 120g to nie jest 20% a 16,7%, od kiedy to marka premium haha, przeczytaj co znaczy gramaż, wczoraj się urodziłeś że nie wiesz - obniżają gramaturę by nie podwyższać cen, szynkę to trzeba od lokalnego dostawcy albo samemu, stanoski - niezłe masz autorytety, psu bym tego nie dał, kupowanie paczkowanych wędlin nie świadczy o zbytniej bystrości smakowo-ekonomicznej, krakus należy do chińskiej grupy wh group, ty czytałeś skład i wiesz czym jest azotyn sodu, wy już nie macie czego przed wyborami wyciągać, właśnie dlatego patrzy się na cenę za kilogram……………..”

Odpowiadam: nie zesrajcie się :)

#polska #jedzenie71 #handel #przemyslenia
Pobierz Bobby_Peru - „to wy #!$%@? polacy, #!$%@? z wami, nie warto było”

Elegancka godzina,...
źródło: A78F3A23-EE6E-4054-91FD-CC5824EA595E
  • 9
@KrwawyPacyfista co wy fajnokielecczanie macie z tym że to jest majonez? Toż to niedobre, zaryzykował bym nawet stwierdzenie, że smakuje jak gówno, ale nigdy gówna nie próbowałem, więc mogę tylko domniemywac, że jest gdzieś mniej więcej na tej samej skali obok tego majonezu