Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Ej, a nie wydaje wam się, że ten nowy niby amerykaniec co większość swojego życia spędził w Kalifornii, trochę ściemnia z USA? Może się urodził i mieszkał jako bobas, a później wrócili do Polski i tylko raz na rok lub dwa jeździł na wakajki do babci, ale na pewno nie siedział tam długo, jak mówił, bo można zauważyć, że on ku.rwa nie ma żadnego akcentu nawet xD ZADNEGO. A miałby choć minimalny, jeżeli mieszkalby tam tyle ile mówił.
  • 5
  • Odpowiedz
@Hogataa26: nie musi mieć tbh. Pewnie rodzice w domu mówili po polsku. Znam kilka takich osób i nie mają akcentu. Jedynie co, to mają trochę problemy z układaniem zdań czy poprawną odmianą, czyli w sumie to, co można zauważyć u naszego nowego Łoniaka xdd
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Tu nie chodzi o to czy ma amerykański akcent mówiąc polsku tylko czy ma polski akcent mówiąc po angielsku bo jeśli po angielsku mówi jak Derpieński lub Mandaryna to będzie wiadomo że to jego kalifornijskie dzieciństwo to ściema.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: ja też mam podejrzenia, że chłop mógł przekoloryzować. Podczas tego wywiadu przedstawiającego mówił, że lubi być w centrum uwagi i lubi mieć "YNFLUEN"??? Przynajmniej ja tak zrozumiałam, aż przewijałam, żeby usłyszeć jak wymówił to "influence" i na pewno nie powiedział tego poprawnie, więc coś to śmierdzi X"D
  • Odpowiedz