Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego PiS będzie rządził Polską trzecią kadencję? Proszę czytać regularnie wykop zwłaszcza stronę główną.

To jest taki poziom odrealnienia, że to nie przekona nikogo do niczego, to taki odpowiedni gazetek religijnych dla ortodoksów. Jakakolwiek dyskusja o jakichkolwiek błędach transformacji ustrojowej jak np likwidacja posterunków policji, poczty, połączeń kolejowych czy masowa prywatyzacja przy braku klasy średniej mogącej stanowić prywatnych inwestorów albo o płacach godzinowych po 2 - 4 złote za godzinę (a można by tak długo wymieniać) nie ma na stronie opozycji żadnego miejsca i to nawet w prywatnych rozmowach.

Jest beton zbrojony prętami stalowymi w obronie wizerunku swojej cudowności i zbawczości. Powiedziałbym, że to żałosne, ale ludzie zaczną mi tutaj wklejać jakieś memy z Kaczyńskim i Sasinem z odpowiedzią jak fanatycy religijni zasłaniający się wizerunkami świętych na zetknięcie się z innowiercą.

Nikt nie zadaje sobie pytania czemu PiS wygrywa tylko to zawsze spisek, kłamstwo, przekupstwo a my jesteśmy cudowni a nasze rządy były błogosławieństwem. Jak można być tak odrealnionym? Jak? Ja tego nie jestem w stanie pojąć.

#przemyslenia #takaprawda #socjologia
Pobierz N.....n - Wiecie dlaczego PiS będzie rządził Polską trzecią kadencję? Proszę czytać r...
źródło: brak-wyobrazni_2017-11-27_10-24-07
  • 1