Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego mam tam ze zmieniam obiekty zainteresowań co chwile, jestem w związku i jest nam dobrze ale mój mózg płata figle j znajduje powody by to zakończyć… do tego wystarczy ze spojrzy się na mnie atrakcyjny różowy i myśli się jeszcze bardziej kumulują….

#zwiazki #crush



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim unikający styl przywiązania albo masz uzależnienie na dopamine przez co jara Cię tylko początek zdobywania i uczucie sukcesu z tym związanego. Jak związek się stabilizujesz to uzależnienie szuka nowego źródła dopaminy
✨️ Autor wpisu (OP): @Kitku_Karola

Zgadzam się, mam stwierdzone ADHD i zawsze po jakimś czasie wszystko mnie nudzi i jest monotonne. Zdecydowanie najlepszy jest początek związku a później wystarczy ze zobaczę piękna istotę i wyobrażam sobie całe życie z nią, choć pewnie byłoby po jakimś czasie tak samo. Jak żyć ? Chce normalnie zacząć funkcjonować

@mirko_anonim No to jeszcze sporo pracy przed Tobą zatem. Myśle ze jak już leki będą dobrze dobrane to i na terapii będzie łatwiej się skupić. A jaki nurt tej psychoterapii? Czy psychoterapeuta ma doświadczenie w pracy z osobami neuroroznorodnymi? Pytam No sama jestem w spektrum autyzmu i zwykły terapeuta to mi prędzej szkodził niż pomagał a taki specjalizujący się w autyzmie mocno mi pomagał bo lepiej znał specyfikę tego hak działa umysł
✨️ Autor wpisu (OP): @Kitku_Karola on zdiagnozował u mnie ADHD ale tez mam sporo przeszłości która mnie blokuje (ten problem tez pewnie wynika z tej przeszłości) , wydaje ze się zna j to pierwsza osoba u której się poczułem dobrze obsłużony, wcześniejsze podejścia jakie miałem to były bardziej gadaj gadaj a kiedy kolejna wizyta. Nurt specjalisty to poznawczo behawioralny ale ja nir mam wiedzy żeby potwierdzić ze dokładnie tak jest

@mirko_anonim a to wystarczy zapytać terapeute lub go sprawdzić w internecie by znac nurt. Co do neuroroznirodnosci to jest tak ze dzieci z ADHD lub autyzmem jako dzieci potrzebują więcej pomocy z rówieśnikami i swoimi problemami z rzeczami z którymi typowe osoby nie maja takich problemów. Później to niestety nawarstwia problemy, nastawia negatywnie otoczenie do nas i dorosli często później zbierają żniwa zaniedbań swoich rodziców i odczuwają swoją inność jako coś problematycznego.