Wpis z mikrobloga

@Pandamix: skończyłem myrtane i połowę nordmaru, koncowka 6 rozdzialu chyba. Mapka ktora teoretycznie powinna byc przyjemnym połaciem lasu okazala sie #!$%@? labiryntem... A questow nie idzie przejsc bez solucji. Ba! Nawet z solucją kure wsko ciężko

W dodatku każda mapa ma model doliny, już jebla idzie dostać

Gra już na tym etapie w ogóle nie sprawia mi przyjemności. Questy typu zabij wrogów z jaskini, gdzie ta jaskinia wyglada gorzej niz niedokonczona
@Kaznodziej Dark Saga to był turbo sztos. co prawda dobrze było jednak grać z poradnikiem ale to był i tak quality content. A Odyseja to xD. Ja urwałem rozgrywkę dwa lata temu po odbiciu Khorinis i nie wróciłem, a po tych waszych postach to się cieszę.
@plasq: święta prawda, dark saga JEST quality modem - questy, klimat, fabuła, unikalny setting, dubbing... A w odyseji... raz na ruski rok jest jakis fajny moment. Nie wiem na #!$%@? w to grać
@Kaznodziej: Odyseja jest jak medytacja, uspokuj oddech, oczyść myśli i w drogę. Ja jeszcze załatwie ostatnie sprawy w Vengardzie i ruszam do Nordmaru. Jedyny problem, którego nie rozwiązałem, to opuszczona krata w południowej bramie Khorinis (w każdym rozdziale).
@Lesiu198: Union: https://github.com/Gratt-5r2/zWispTaker/ i spolszczenie do ini.

[WISP]

iMsgPositionX=200

iMsgPositionY=4800

costWispSkill1=3000

costWispSkill2=2000

costWispSkill3=7000

costWispSkill4=1500

costWispSkill5=1500

costWispSkill6=1500

costWispSkill7=1500

costWispSkill8=5000

costWispSkill9=4000

costWispSkill0=10000

removeEmptyBodies=0

anotherCurrencyInstName=0

currencyInstanceName=ITMI_GOLD

maxItemCost=0

WispStringColor=#ffffff

WispStringPositionX=0

WispStringPositionY=0

activationButton=F5

activationSubButton=LEFT SHIFT

focusButton=H

focusSubButton=LEFT SHIFT

toggleSearchModeButton=F1

toggleSearchModeSubButton=LEFT SHIFT

sWispSearch=Szukanie

sWispHighlightMode=Zaznaczanie

sWispFollow=Podążanie

sWispName=Ognik

sWispSkills=Umiejętności

sWispSkill1=1. Broń: (

sWispSkill2=2. Mikstury: (

sWispSkill3=3. Jedzenie i rośliny: (

sWispSkill4=4. Pancerze: (

sWispSkill5=5. Magiczne przedmioty: (

sWispSkill6=6. Runy i zwoje: (

sWispSkill7=7. Dokumenty: (

sWispSkill8=8. Większe AOE: (