Wpis z mikrobloga

Czytalem wpis o aferze z hulajnogami we francji i duzo osob zwracalo na to uwage i zaczalem sie ciekawic.

Czemu pedalarze sa anty-hulajnogowi? Chyba e-Hulajnogi wspoldziela bardzo duzo celi z rowerami - jazda bezemisyjna, eko, nie generowanie korkow w miescie, bezpieczniejszy srodek transportu, odciazenie drog w miastach itd.

O co cho z ta sraczka pedalarzy na hulajnogi? Serio pytam xD

#rower #rowery #hulajnogi
  • 9
  • Odpowiedz
Czemu pedalarze sa anty-hulajnogowi?


@larvaexotech: jak nie trawię osobników używających słowa "pedalarz" - to sformułowanie jest całkowicie bez szacunku dla danej grupy osób.
Z twojego wpisu wylewa się niesamowity żal, dostałeś ochrzan od jakiegoś rowerzysty jak jechałeś na hulajnodze?

Ale mimo tego kretyńskiego sformułowania, już tłumaczę:

Ponieważ w dużej mierze (nie wszyscy), użytkownicy hulajnóg elektrycznych, to osoby pozbawione absolutnie jakiejkolwiek wyobraźni. Jeżdżą jak chcą, gdzie chcą - nie obejrzy się tylko
  • Odpowiedz
@larvaexotech: hulajnogi to gówno, które NPCty zostawiają na środku chodnika/ddr i trzeba się zatrzymać żeby #!$%@?ć to w #!$%@? ze skarpy albo do rzeki
prywatyzacja zysków, uspołecznienie strat
  • Odpowiedz
@larvaexotech: o sposób jazdy ludzi na hulajnogach. nie obserwują drogi i wykonują manewry bez sygnalizowania. Trochę zrozumiałe, zważywszy na to jak niestabilny jest to pojazd, to nie dziwne, że większość ludzi boi się obrócić głowę, albo oderwać rękę od kierownicy. Choć zwykle to problem, że w ogóle nie wiedzą o przydatności wykonywania takich czynności.

Druga kwestia to porzucanie hulajnóg bezmyślnie w przypadkowych miejscach. Tak jak u nas stawiane są na środku
  • Odpowiedz
@larvaexotech bo jeżdżą jak debile, powodują wypadki, zostawiają te hulajnogi gdzie popadnie.

Ale zakazywanie używania prywatnych hulajnóg to już jest bezsens totalny.
Przecież wtedy te hulajnogi by magicznie znikały po zostawieniu ich na chodniku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jagodowy_krol: nigdy nie jeździłem na hulajnodze :)

A Ty chyba pedalarzem nie jestes akurat, jestes rowerzysta i oby takich wiecej.

Jak sam zauwazyles, burak to burak, niewazne czy jedzie autem, rowerem, motorem czy hulajnoga. Ja akurat duzo jezdze autem i nie zauwazylem zeby jakos niebezpiecznie przejezdzaly te hulajnogi, ale to pewnie tez duzo zalezy od miasta.

Mi sie wydaje, ze takie hulajnogi czy np rowery elektryczne to fajna alternatywa dla auta,
  • Odpowiedz
Czemu pedalarze sa anty-hulajnogowi?


@larvaexotech: pedalarze są anty-WSZYSTKO, co im nie chce ustąpić ulicy/ddr do zapieprzania życiówek, tak jak tu na wypoku się chwalą ile to nie natłukli kilometrów.
Przecież zobacz w którą stronę to idzie:
1. NIE MA ŚCIEŻKI TO BĘDĘ JECHAŁ SWOJE 25KM/H ULICĄ, ZAPYCHAJĄC RUCH BO JESTEM ŚWIĘTY I UPRZYWILEJOWANY I MAM PHRAFO.
2. No jest ścieżka, ALE ZE ZŁEGO MATERIAŁU OMUJBOSHE JAK ŻYĆ - A JUŻ
  • Odpowiedz