Wpis z mikrobloga

Z kazdym rokiem moj wyglad:

  • Poprawia sie /niebieski 46.0% (116)
  • Poprawia sie /rozowy 4.8% (12)
  • Ulega pogorszeniu /niebieski 17.5% (44)
  • Ulega pogorszeniu /rozowy 7.1% (18)
  • Zbytnio sie nie zmienia /niebieski 18.7% (47)
  • Zbytnio sie nie zmienia /rozowy 3.6% (9)
  • Nie wiem/nie jestem pewien /niebieski 2.4% (6)
  • Nie wiem/nie jestem pewna /rozowy 0% (0)

Oddanych głosów: 252

  • 11
  • Odpowiedz
@N0vember: jeżeli o ryj chodzi to gdybym założyła aparat a potem się poddała operacji szczęki to obiektywnie mogłabym byc 8/10 ale przez to wychodzi max 4/10 bo proporcje nosa, ust i oczu mam normalne tylko kształt ryja nie
  • Odpowiedz
  • 0
@kricalke jezeli nigdy nie mialas niskiego body fatu (w przypadku kobiet to chyba okolo 20 proc), to tak naprawde nie wiesz, jak wyglada twoja szczeka.
Oprocz tego, ludzie sie tak skupiaja na tych szczekach, a sa inne gamechangery jak wlasnie eye area. Nosy maja male znaczenie. W przypadku kobiet jeszcze usta tez moga byc gamechangerem i nie mam tu na mysli glonojadow, bo to doslownie regress, karykatura
  • Odpowiedz
@kricalke: No to zrób to. Kwestia finansów? Zdobądź pieniądze i się napraw. Mnie całe życie #!$%@?ły okulary aż w końcu zrobiłem korekcję wzroku. Najlepiej wydane pieniądze ever
  • Odpowiedz
@onepnch: tez mam sporą i noszę, ale okulary mi nie przeszkadzają bo umiem soczewki zakładać. Mysle ze jednak moj problem jest bardziej skomplikowany. 1-2 lata noszenia aparatu, potem operacja po której musisz spożywać posiłki przez słomkę i giga bol i potem znowu noszenie aparatu prawdopodobnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kricalke: Tak ale jeśli ci to poprawi życie i pozwoli poczuć się sobą wreszcie to warto. Tym bardziej że masz dopiero 23 lata, całe życie przed tobą
  • Odpowiedz
@kricalke:

2 lata noszenia aparatu, potem operacja po której musisz spożywać posiłki przez słomkę i giga bol i potem znowu noszenie aparatu prawdopodobnie

Myślę że nie warto tyle zachodu i bólu. Lepiej znaleźć sposób żeby ci ta wada przestała przeszkadzać. Może skup się na jakiejś innej swojej wadzie?
  • Odpowiedz