Wpis z mikrobloga

@Przemson: Zrób papier na wózki wysokiego składowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, to zajmij się czymś gdzie Ci zapłacą od wyniku a nie od godziny. Nie dość, że będzie motywacja to jeszcze się może pozytywnie zaskoczysz wysokim wynagrodzeniem.
@Przemson: Bardziej mi chodziło o coś w stylu agent nieruchomości, czyli im więcej sprzedasz tym większa prowizja. Nie wiem jak w szklarniach, bo jak byłem w NL daaaawno temu to tyle samo się zarabiało obijając na magazynie i zbierając pomidory więc wybrałem magazyn.
@Przemson Rusztowania z certyfikatem 1-ego montera i masz 18€ netto, pokój jedynka opłacona i paliwo, czasem też samochód, to za 40h masz 650€ na blachę, a nie ma problemu robić 50h, bo pracy w bród. Z tym, że musiałbyś popracować chwilę jako pomocnik, ale wyrobić papiery to można po 3 miesiącach jak masz smykałkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W międzyczasie ogarniaj wszystko na freecodecamp i po 2 latach
@T3sla Świeżak nie dostanie więcej jak 13 brutto i jeszcze będzie dziękował w podskokach, że go ktokolwiek wziął z jego pięknym polskim fakeprawkiem. Pierwszy rok to same straty dla firmy i człowiek który nie umie cofnąć nigdzie. Nie siedzisz w tym ewidentnie.