Wpis z mikrobloga

@Zeiss: O kurde ale klasyk. A nie masz moze takiego nagrania gdzie na zlocie mlmowcow tlum przysiega ze bedzie szanowal bogatych ludzi? xD To byl zlot tego od mentalnego loda
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Ach, relacja z klopa to byłoby dopiero coś, ale ten artefakt chyba zaginął :/
Swoją drogą ten filmik świetnie pokazuje jak te szczury z piramidy go traktowały - jak gówno, widać że ich #!$%@?ł swoją głupotą XD
  • Odpowiedz
@Itslilianka ogólnie zajmuje się oddłużaniem, ciekawe jest to zestawienie, ze wcześniej naganiał na mlm a teraz oddłuża. Czyli najpierw zadłużał ludzi, zachęcał do brania kredytów a teraz oddłuża
  • Odpowiedz
@Krypto_Chad xD mi to się czasem przewinie na tiktoku z jakims epickim podkładem muzycznym i jego ryjem xD jak tu np. https://vt.tiktok.com/ZGJtXCHjq/ Nie wiem czemu ale mnie to cholernie śmieszy xD albo jak wyzywa ludzi. Zero jakiejś kultury osobistej. W życiu nie powierzyłbym mu wysłania listu a co dopiero prowadzenia jakiejś sprawy. Nie wzbudza zaufania cwaniaczek
  • Odpowiedz
@Itslilianka musiałbym tutaj przedstawić dokładna analizę jego klienteli, ale niech pierwszym argumentem bedzie, ze aby dostać się na live do slobodziana należy mieć niepełne uzębienie (im mniej tym lepiej). Dodatkowo był tam u niego kiedyś chłopaczek który zadłużył się, bo pomagał „swojej” dziewczynie, z która nawet nigdy się nie spotkał
  • Odpowiedz
@Itslilianka nie no jest taki proces jak upadłość konsumencka i on to promuje. Oczywiście jest tylko małpka pacynka - nagania ludzi do kancelarii. Z ciekawostek można zobaczyć ze Slobodzian nigdy nie nagrywa tych swoich tik tokow / lajwow z domu tylko zawsze plener
  • Odpowiedz