Wpis z mikrobloga

@gawix hmmm... ja kupiłem w piątek u Turka. w sumie wczoraj też coś kupiłem. co masz na myśli że nie zdążyłeś?
ogólnie gra jest epicka jeśli lubisz gry fabularne. Walka? Hmmm.. trudniejsza niż w JRPG ale nie jest źle, trochę xcom? Trudna nie jest ale trzeba się wgryźć na samym początku.
  • 0
@Poucz nie mogę dodać karty zadnej do konta, bo nigdy tego nie używałem. Cinkciarz nie działa, Revolut tez nie - również czytałem ze metody z FUPS czy Oldubil również nie funkcjonuja.
Chyba że jednak bzdury wyczytałem, to podaj która metoda działa wtedy zakupie gierkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gawix Mi się udało podpiąć Cinkciarza bezpośrednio na konsoli. Chyba że 4 razem. Dane rozliczeniowe muszą być Tureckie te które się wpisuje na konsoli takie same jak przy zakładaniu konta.
@gawix: Ja poza Herosami 3 w inne tego typu gierki nie grałem(ze gra turowa bo jeśli chodzi o DD to pierwsza gra w tym systemie jaka gram) a tu zaryzykowałem No i przepadłem walka mi się podoba No ale to historia zagrała w moim przypadku pierwsze skrzypce i to ona zadecydowała o tym ze się tak wciągnąłem w głównej mierze

Dla mnie gra mega polecam w chu ????
@gawix na Cinkciarzu twoje prawdziwe polskie.
Na konsoli przy podpisaniu:
Prawdziwe imię i nazwisko
Dane karty (wiadomka)
a na następnym ekranie gdzie będzie miał dane rozliczeniowe to adres turecki
Jak Ci się uda już podpiąć, to dodaj grę do koszyka i klikaj do skutku. Pojawi się monit że trzeba potwierdzić Secure I wtedy potwierdzasz na apce i klikasz na konsoli "dalej"
@gawix kupować, w weekend zrobiliśmy z dziewczyną w co-opie 14h w pierwszą dobę. Wciąga jak stare dobre RPG i od razu widać, że to nie gra na jeden raz więc cena jak najbardziej uzasadniona
@gawix da się, jak się dowiedziałem to mnie kupiło względem wersji na Maca ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego sterowanie padem też jest bardzo wygodne, przed kompem pewnie takie długie sesje by były mało wygodne, a na kanapie we 2 to jest najlepsza gierka na ps5 w jaką graliśmy póki co. W sumie to graliśmy z przerwami na naładowanie padów i spanko ( ͡° ͜ʖ ͡