Wpis z mikrobloga

Dodziszcze to najbardziej przebiegła i traktująca przedmiotowo innych ludzi osoba. Śledzę jej karierę od lat, niegdyś nawet ją lubiłem, bo była zabawna, miała pomysł na siebie i nigdy nie można było się nudzić gdy występowała w TV. Jednak po latach nie mam do niej szacunku. Typiara karierę opiera na kontrowersjach, kłótniach z innym, głośnych rozstaniach. Jej nowe show to wisienka na torcie. Wyobraźcie sobie jak nadmuchne ego musi mieć ta gwiazdka. Od ok. 15 roku życia występowała w TV i dziś jako 40 letnia kobieta widzimy w jej filmie dokumentalnym. Sama sobie wymyśliła to show, aby wykerować wydumany obraz siebie. Okropieństwo. Czaicie? Macie hajsu jak lodu, może w ostatnich latach miała trochę mniej bo nie było o niej głośno, a teraz wypuszcza nowe show, po kolei, nagrywa nowe płyty. Jest po 40 i mówi że zaraz odchodzi na emeryturę. Jej nowy wizerunek polega na kreowaniu siebie jako biedną, pokrzywdzoną Dorotkę z Ciechanowa która ma biednych rodziców i na wszystko zapracowała sama. Sama wymyśla swoje występy, sama pisze piosenki, sama się ubiera.
Jeśli chcecie znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego inni ludzie są wygrywami w życiu a inni przegrywami polecam wam przyjrzeć się Dodzisze. Skąd u niej takie nadmuchane ego? Wystarczy obejrzeć wywiady z jej matką. Jej matka ciągle ją wycwhala pod niebiosa, oglądałem wywiad w którym przyznała się że kiedyś kolekcjonowała wycinki z gazety z Dodzichą. Obsesja na punkcie Dodzi. Zresztą Dodzicha sama mówiła w wywiadach, że największą psychofanką jest jej matka. Dlatego Dodzia od ok. 5 lat występowała na scenie, matka wszędzie pchała cudowne dziecko. Która dziewczyna miałaby tyle odwagi w jej wieku (wtedy 18 lat) żeby pójść do telewizji i świecić gołą dupą? Bez wstydu całować się z chłopami w TV?
Mam koleżankę na studiach 9/10, wygadana, wianuszek spermiarzy podsyłał jej notatki z własnej nieprzymuszonej woli. Ten sam przypadek. Jej matka na fejsie wstawia foty córeczki z podpisem: Moja utalentowana córeczka.
Takie karynki w typie Dody traktują ludzi przedmiotowo, ustawiają każdego po kątach, nie znają słowa nie. Chłop nie wytrzymuje z taką, odchodzi, a krwiożercza bestia bez emocji organizuje imprezę na którą sprasza znajomych, cieszy się z rozstania bo najwyraźniej "nie był jej wart" a za tydzień ma nowego. Bezduszne bestie. Ludzie lubią otaczać się takimi osobami, bo są zabawne, rozrywkowe, bogate mają wrażenie że są ich przyjaciółmi. Ta przyjaźni jest taka że jak nie spełnisz byle wydumanego żądania księżniczki, to ona urywa kontakt, bo ją wielce obraziłeś. Doda to studium przypadku takich księżniczek z bogatego domu, które mają wszystko, urodę, a ludzi traktują z góry, mogą sobie na to pozwolić, bo wielu innych czeka w kolejce. Doda to taka karynka tamtych czasów.

https://rozrywka.spidersweb.pl/doda-dorota-rabczewska-dream-show-polsat

#doda #rozowepaski #psychologia #niebiesiepaski #p0lka #przegryw #wygryw
piotr_p0lak - Dodziszcze to najbardziej przebiegła i traktująca przedmiotowo innych l...

źródło: obraz_2023-09-03_180605159

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: większość kobiet teraz taka jest. Nie da się z nimi wytrzymać. Ale rozstanie to i tak będzie twoja wina bo "nie jestes wart", "glosujesz na konfederacje". Wszedzie winni tylko nie one.
  • Odpowiedz
nowy wizerunek polega na kreowaniu siebie jako biedną, pokrzywdzoną Dorotkę z Ciechanowa która ma biednych rodziców i na wszystko zapracowała sama.


@piotr_p0lak: No nie do końca. W wywiadzie u Stana mówiła, że bardzo dużo zawdzięcza dobremu wychowaniu i zaangażowanemu ojcu, który pokazał jej jak być samodzielną, odpowiedzialną i zaradną osobą.
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8: interesuje się ludźmi "sukcesu", sławnymi, bogatymi ludźmi żeby poznać prawdziwą receptę na sukces. Ciężką praca, wstawanie o 5:00 rano można między bajki włożyć. Z historii Dody można się nauczyć że liczy się przede wszystkim butny charakter, stawianie siebie ponad innych, ustawianie ludzi po kątach, nie znoszenie sprzeciwu, ogromne ego ("Królowa jest tylko jedna")
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: o twoim wpisie też mogę napisać jak można wierzyć w to co piszesz? xD Ty też kreujesz jej wizerunek jaki chciałbyś żeby był. Aktualnie jedyną osobą, która mogłaby napisać jaka jest Doda w rzeczywistości jest chyba tylko Stanowski więc obaj mamy tylko pole do domysłów. Ty wychodzisz z założenia, że nie można ufać celebrytom a ja, że randomom z internetu. W tym threadzie napiszemy jeszcze obaj po ze 2
  • Odpowiedz
  • 2
@serniczek_z_rodzynkami:

Doda miała talent oraz szła po swoje - a najlepsze, nie musiała dupy dawać na lewo i prawo

Bardzo śmieszne jest to jak Doda mówi że "przed nikim nie musiała klękać" a jednocześnie cały swój wizerunek zbudowała na pokazywaniu cycków, dupy, wyuzdanym, wulgarnym języku. Promowanie się na goliźnie. Tort dudzie wręczyła w stroju odsłaniającym dupę. Oczywiście jak na Dodzię mistrzynię manipulacji przystało, przecież nie zrobiła kariery przez łóżko. Mógłbyś
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: za dobrze to ja jej nie znam, ot tylko tyle że wiem która to, ale z tym wstawaniem rano i pracą to jednak coś jest - musisz chodzić na zajęcia muzyczne, emisji głosu, ćwiczyć dużo, próby, potem jak się uda sprzedawać koncerty to jeździsz w trasy - do tego trzeba mieć predyspozycje,
na pewno łatwiej by było skończyć studia i pójść np. uczyć w szkole
  • Odpowiedz
  • 1
@Pandillero: jesteś idiotą jeśli nie dostrzegasz fałszu i hipokryzji tej gwiazdaczki. Ostatnio na IG żaliła się że jakiś koleś z TVP kazał jej wypier****dalać przy okazji prób do występu i zapłakana Dodzia żaliła się że tego nie udźwignie. A jej nowe show pokazuje, że sama dokładnie tak samo traktuje pracowników, pomiata nimi, drze mordę na nich.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak:

Oczywiście jak na Dodzię mistrzynię manipulacji przystało, przecież nie zrobiła kariery przez łóżko. Mógłbyś wsunwać takie teorie gdyby występowała w stroju zakonnicy.


No spała z Majdanem kiedy było to modne - chociaż Majdan w okresie piłkarskim nie był jakaś gwiazdą na poziomie Dudka czy Lewandowskiego
  • Odpowiedz
  • 1
@heniek_8: @heniek_8: tą swoją ciężką pracę rozdmu*uje do ogromnych rozmiarów, wypowiada się jakby musiała góry przenosić. Żeby pokazać jaką ciemiężną pracę wykonała . Gwiazdeczka która leży i pachnie, opływa w luksusach, nie ma nikogo na utrzymaniu rozdmu*uje do gigantycznych rozmiarów trud jaki wykonała będąc piosenkareczką. Wielu ludzi nie ma tyle pieniędzy co ona, pewnie nigdy nie zwiedzi ani jednego kraju za granicą, żyje na minimalu ma rodzinę na
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: sama się wybiła, nie miała resortowych albo znanych rodziców jak np. jakiś Kraśko czy Młynarskie
a ty co zrobiłeś w tym czasie - siedziałeś w szkole, trochę na wykopie i teraz zdziwienie że samo nie przyszło?

tyle ma pieniędzy, bo sprzedaje tyle biletów, gdyby za twoje wpisy płacili po stówie, to byś zarobił kilkaset złotych i też byś uważał że te pieniądze ci się należą, ona sprzeda np. tysiąc
  • Odpowiedz
  • 1
@heniek_8: były takie czas wtedy że przekleństwo w telewizji, strój odsłaniający więcej ciała, pocałunek w TV było kontrowersyjne. To tak jabyś dzisiaj popierał patostreamerów z Fame MMA za to że na konferancjach kłócą się i leją po pyskach pod publiczkę. On też ciężką praca budują swoją markę i wg ciebie jest to godne pochwały? Bazowała na zwierzęcych istynktach, komuś było wsytd pokazać dupę, wysywać Steczkowsk w TV, znalazła się Doda
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: co do famemma to nigdy tego nie oglądałem i nie wiem kim są ci jacyć boxele, amadeusze, ale nie da się nie zauważyć siedząc np, na mirko że jakąś popularność to ma
czy to jest godne pochwały - nie wiem, ujmę inaczej - a czy jest godne zawiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa? jak nie, wszystko odbywa się zgodnie z prawem - to niech sobie sprzedają te bilety, na
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: To jest coś, czego powinni uczyć nas wszystkich w szkole. Jakkolwiek żenujący są celebryci itp., to nie da się im odmówić właśnie tego "sukcesu". Egoistyczne, butne, psychopatyczne podejście powinno być normą, bo to prowadzi do szczęśliwego, normalnego życia. Po trupach do celu, w prawdziwym świecie liczy się tylko czubek własnego nosa i to jest nagradzane wszędzie - w pracy, w relacjach. Ludzkie uczucia, czymkolwiek niby są, są dla frajerów
  • Odpowiedz