Wpis z mikrobloga

W sumie, co mi tam.

Piszcie sobie co chcecie - ale prawda jest taka, że jak ktoś nie próbuje - nawet potem się ośmieszając - nie osiąga nic. Łatwo wam kogoś oceniać, nie robiąc nic, zamulając całymi dniami przed kompem, z mame w pokoju obok goniącą do sprzątania, bez żadnych zainteresowań i pasji (oprócz oczywiście hejtu w internecie)

Ja bardzo się cieszę że mnie krytykujecie, tylko żeby ta krytyka była konstruktywna (i w połowie przypadków jest, za co dziękuję) - ale wiadomości prywatne w stylu "ty #!$%@? złamany lamusie #!$%@?, obraziłeś króla, znajdę cię itd" świadczą tylko o poziomie intelektualnym tych osób zapatrzonych w swojego boga.

Ja sam doskonale wiem, że ta cała rozmowa z nim nie wyszła jak powinna (a tak naprawdę w ogóle nie wyszła).

Dzięki.

[ #wywiadzkrulem #korwin #krul #wykopfm #mirkofm ]
  • 99
@pejaonomato: bo tylko gimbus może uwierzyć w to ,że państwo może funkcjonować bez podatków i wg wizji jaka naładował im do bani Korwin. W 70% to ludzie którzy żyją na garnuszkach mamusi i uczą się za pieniądze z podatków a czasem jest tak ,że ich rodziny dostają pieniądze z mopsu i inne zapomogi ,żeby mogli funkcjonować. Nie zdają sobie sprawy ,że bez tego wszystkiego skończyli by w rynsztoku :)

Ja mam
@silent_digger: kwestią nie są problemy techniczne, tylko po prostu #!$%@? sie nie przygotowaliście z lenistwa, gorzej być nie mogło nic nie usprawiedliwia was, chcieliście miec projekt to go #!$%@? prowadzcie na poziomie a nie jakas #!$%@? żenada że pytania wam uciekły
@Neil_McCauley: (#) jedno piwo 30 minut przed. Chyba człowiekowi wolno jak ma wolne :/

kwestią nie są problemy techniczne, tylko po prostu #!$%@? sie nie przygotowaliście z lenistwa, gorzej być nie mogło nic nie usprawiedliwia was, chcieliście miec projekt to go #!$%@? prowadzcie na poziomie a nie jakas #!$%@? żenada że pytania wam uciekły


@fizzkhalifa: (#) czy ja mówię tu gdzieś o problemach technicznych?
@silent_digger: prosze cię...przyznaj ,ze nie wyszło a nie wypisuj takich pierdoł.... zatrudnijcie może kogoś od PR bo tekstami typu:

"jedno piwo 30 minut przed. Chyba człowiekowi wolno jak ma wolne :/"

raczej nie zjednasz sobie sympatyków....czy ty masz jakiś instynkt samozachowawczy?

Sprawiaj chociaz pozory tego ,że staraliście sie byc profesjonalistami :)
@silent_digger: głowa do góry, olej hejt. Niektórzy w hejcie chcą zabłysnąć. Osobiście nie lubie korwina i mam do tego prawo (ale to nie o tym). Nie ma co się martwić. To, że poszło coś nie tak - to jest normalne - bo radio jest "żywe" i zawsze coś się #!$%@? w najmniej oczekiwanym momencie. Z drugiej strony mogłeś nagrać wywiad offline z parę godzin wcześniej z korwinem a puścić to potem
@fotexxx: Po pierwsze Korwin mówi że będą 3 różne podatki więc nie kłam że nie będzie ich w ogóle. Po drugie gimbusów tam niewielu za to ludzi którzy mają doktorat z SGH są w KNP więc skończ z tym bełkotem. Bezczelnie kłamiesz i manipulujesz bo brak ci argumentów synek. Tu masz dla przykładu jednego z tych gimbusów co to uwierzył w korwinowe bzdury:

"Nazywam się Jacek Wilk. Studiowałem ekonomię (studia magisterskie
@silent_digger: Jak dla mnie to Ty po tym wywiadzie jesteś KRULEM, pokazując co za gagatki ukrywają się za tym całym wykopem: -

-nieprofesjonalni

-chaotyczni


- gnuśni

Także z całego serca pozdrawiam oraz życzę dużo zdrowia i determinacji do działania w tak niebezpiecznym portalu, jakim jest wykop.pl !