Wpis z mikrobloga

W sumie, co mi tam.

Piszcie sobie co chcecie - ale prawda jest taka, że jak ktoś nie próbuje - nawet potem się ośmieszając - nie osiąga nic. Łatwo wam kogoś oceniać, nie robiąc nic, zamulając całymi dniami przed kompem, z mame w pokoju obok goniącą do sprzątania, bez żadnych zainteresowań i pasji (oprócz oczywiście hejtu w internecie)

Ja bardzo się cieszę że mnie krytykujecie, tylko żeby ta krytyka była konstruktywna (i w połowie przypadków jest, za co dziękuję) - ale wiadomości prywatne w stylu "ty #!$%@? złamany lamusie #!$%@?, obraziłeś króla, znajdę cię itd" świadczą tylko o poziomie intelektualnym tych osób zapatrzonych w swojego boga.

Ja sam doskonale wiem, że ta cała rozmowa z nim nie wyszła jak powinna (a tak naprawdę w ogóle nie wyszła).

Dzięki.

[ #wywiadzkrulem #korwin #krul #wykopfm #mirkofm ]
  • 99
@Velati: Pierdzielisz farmazony jak Korwin :) Uprościłem moja wypowiedz ,bo Korwin nęci ludzi tym ,że podatków nie będzie i wielu innych świadczeń które oferuje obecnie Państwo.

Nie interesuje mnie zdanie jakiegoś Jacka Wilka ,bo historia już nie raz pokazała ,że za poronionymi ideami potrafią stać zdawało by się bardzo poważni ludzie. Za nazizmem i socjalizmem tez stały wybitne umysły a jak było każdy wie.

Na koniec mała uwaga...synek to sobie możesz
@fotexxx: Więc kolejnym razem nie upraszczaj i nie nazywaj kłamstwa uproszczeniem bo teraz to Ty mącisz ludziom w głowach. Korwin nęci brakiem świadczeń a ktoś inny nęci świadczeniami na to i tamto. Na tym polega polityka, każdy nęci swoimi pomysłami. Nie ma to jak dyskusja na poziomie... Fajnie, że masz dzieci ale skoro uciekasz się do kłamstw to skłonności do rzeczowej dyskusji to na pewno nie masz.
@Velati: ale gdzie jest kłamstwo? Nigdzie nie ma kłamstwa...Zapytaj przeciętnego korwinistę o to jaki jest program wyborczy i zobaczysz co ci odpowie.

To Korwin manipuluje informacjami i buduje wizje tego ,że będzie lepiej. A wcale lepiej nie będzie dla większości. Ludzie sobie nie zdają sobie sprawy z tego o czym ten człowiek prawi i to jest właśnie jego sposób na politykę. Tzn ludzie słyszą czego nie będzie ,ale nie zadają sobie
@silent_digger: ale czego oczekujesz? Porwałeś się na coś bez przygotowania i potrzebnej wiedzy i masz żal, że ludzie to krytykują? Akurat w tym przypadku tłumaczenie "kto nic nie robi, nie osiąga nic" jest głupią wymówką. Chcieliście zrobić wywiad z kimś "ważnym" i dość kontrowersyjnym - fajnie. Ale zrobiliście to na odwal się, prezentując tym samym brak szacunku do rozmówcy.

Łatwo wam kogoś oceniać, nie robiąc nic, zamulając całymi dniami przed kompem,
@fotexxx: Kłamstwo jest tutaj: "bo tylko gimbus może uwierzyć w to ,że państwo może funkcjonować bez podatków"

Jasne, że będzie lepiej bo zależność jest banalnie prosta. Tam gdzie jest mniejszy udział pańśtwa w gospodarce tam jest szybszy rozwój i bogatsze społeczeństwo. Zobacz sobie zdjęcia Singapuru sprzed 50 lat. Bieda. Przychodzi singapurski Korwin i dzisiaj po tych reformach które twoim zdaniem powinni ich doprowadzić do biedy Singapur ma PKB na głowę o
@silent_digger: wcześniej nawet mi cie żal było, ale teraz mam w dupie całą tę sytuację. #!$%@?łeś po całej linii, zamiast się zamknąć, to zaczynasz cisnąć innym od przegrywów, tak jakby poziom zażenowania jaki stworzyłeś odzwierciedlał życie mirasów. Zresztą w taki sam sposób można Axelia usprawiedliwić, "hehe uderzył starszego pana, ale przynajmniej próbował coś zrobić, nie siedział na dupie, hehe, cioty, mama wam gacie pieprze"
@silent_digger: Prawdę powiedziawszy większy powód do wstydu mają Twoi koledzy i to oni powinni przeprosić. Bo, z tego co rozumiem, to Ty jesteś osobą, która rozmawiała z JKM. Najgorzej wypadło przerywanie Januszowi i gadanie coś o problemach technicznych. A kogo to obchodzi? Trzeba było kontynuować, przecież wszystko się nagrywało. Ale jak rozumiem, za to odpowiadał kto inny i kto inny powinien za to przepraszać. No i ta nieszczęsna "kartka" z pytaniami...
@Velati: To nie jest kłamstwo. Co z tego ,że on mówi o trzech podatkach skoro nie starcza one na zaspokojenie potrzeb. Państwo to nie tylko piękni, zdolni i pracowici ,ale też inwalidzi. mniej zdolni i ogólnie ludzie którzy sami nie są w stanie funkcjonować. Wiadomo ,że nie może być tak ,że podatki wyniosą 0. Oczywistym jest ,że utrzymać trzeba choćby skromną biurokrację czy służby początkowe.

Uczepiłeś się mojego uproszczenia próbując tym
Przychodzi singapurski Korwin i dzisiaj po tych reformach które twoim zdaniem powinni ich doprowadzić do biedy Singapur ma PKB na głowę o 50% wyższe niż Szwajcaria i 3 razy wyższe niż Polska.


@Velati: Tak jak napisał @fotexxx

Dodałbym jeszcze żebyś spojrzał na PKB Warszawy jest większe na mieszkańca niż u Brytyjczyka!!!

Podobnie jest z Luxemburgiem który też ma sztucznie zawyżone PKB, rzekłbym że przekłamane.