Wpis z mikrobloga

W sumie, co mi tam.

Piszcie sobie co chcecie - ale prawda jest taka, że jak ktoś nie próbuje - nawet potem się ośmieszając - nie osiąga nic. Łatwo wam kogoś oceniać, nie robiąc nic, zamulając całymi dniami przed kompem, z mame w pokoju obok goniącą do sprzątania, bez żadnych zainteresowań i pasji (oprócz oczywiście hejtu w internecie)

Ja bardzo się cieszę że mnie krytykujecie, tylko żeby ta krytyka była konstruktywna (i w połowie przypadków jest, za co dziękuję) - ale wiadomości prywatne w stylu "ty #!$%@? złamany lamusie #!$%@?, obraziłeś króla, znajdę cię itd" świadczą tylko o poziomie intelektualnym tych osób zapatrzonych w swojego boga.

Ja sam doskonale wiem, że ta cała rozmowa z nim nie wyszła jak powinna (a tak naprawdę w ogóle nie wyszła).

Dzięki.

[ #wywiadzkrulem #korwin #krul #wykopfm #mirkofm ]
  • 99
@silent_digger: Jak napisałem na mirku wcześniej: nie popełnia błędów ten co nic nie robi. Mieliście pomysł i go zrealizowaliście. Tu nikt nie powinien krytykować. Za to za formę należy się krytyka i to solidna (ale to już wiesz).
@silent_digger:

silent_digger 1 tydz. temu zgłoś | ulubiony | #

Jak donoszą amerykańscy naukowcy, 9 na 10 facetów w rurkach zapinając rozporek przycina sobie wargi sromowe

Sam oceniasz innych ludzi, widziałem jeszcze pare podobnych wpisów, a teraz napisałeś post o tym jaki to hejting jest be.

Po za to tym co mnie obchodzi że próbowałeś, pokazaliście 0 profesjonalizmu, nie wiem czy mogę mieć w twoich oczach jakiekolwiek kompetencje do dawania rad,
@JackBauer: (#) mam poszukać Twoich wpisów? Jak dobrze ktoś tutaj wspomniał - większym poziomem żenady jest to co zaprezentowało wczoraj całe mirko.

Po co tak obrażasz ludzi? Takie masz zdanie o każdym kto Cię skrytykował? Nie poprawia to Twojego wizerunku.


@Remo_Williams: (#) nie, takie zdanie mam o ludziach, którzy zaprezentowali swój poziom w prywatnych wiadomościach do mnie.
@silent_digger: Dobrze że to napisałeś. Chciałam napisać coś na ten temat całaj tej "afery". Jest dla mnie czymś zupełnie niezrozumiałym to co się wydarzyło. Nie dosyć że poświęciłeś swój prywatny czas na poprowadzenie wywiadu to zrobiłeś to w zamkniętym kręgu ludzi jakim jest niewątpliwie Wykop. Niepojęte jest to że spotykasz się z taką falą hejtu od ludzi którzy "wylewają" swoje frustracje i życzą ci wszystkiego najgorszego. Oczywiście nie był to profesjonalnie
mam poszukać Twoich wpisów? Jak dobrze ktoś tutaj wspomniał - większym poziomem żenady jest to co zaprezentowało wczoraj całe mirko.


@silent_digger: Szukaj sobie, jeżeli nie szkoda ci czasu... Po prostu rozśmieszyła mnie twoja hipokryzja - narzekasz na poziom mirków, a sam publikujesz wpisy na poziomie 10-latka. Wczoraj przewinęło się dużo żałosnych wpisów o wywiadzie, ale były też perełki, z których można się było pośmiać. To naturalna kolej rzeczy - jak ktoś
@Vealheim: No może własnie dlatego :)

Jacy Korwiniści to taka opozycja :)

Wg mnie nie ma co jechać po wykopfm. Spróbowali i nie wyszło tak jak powinno.To jest radio nie komercyjne i wiele się jeszcze muszą nauczyć.

Napisałem to już wcześniej ,ale napisze raz jeszcze:

W telewizji komercyjnej i w komercyjnych radiach tez trafiają się nieudane audycje i #!$%@? prezenterzy. Różnica polega na tym ,że tamci pseudo fachowcy z mediów komercyjnych