Wpis z mikrobloga

16 za jedno wykroczenie? zajbales kogoś na pasach czy jak?


@Poldek0000: nie trzeba nic takiego robić, mocno zwiększyli przyznawane punkty. Sam dostałem ostatnio 8 za wjazd w zakaz ruchu więc dwa takie przewinienia i masz 16. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@amouranth chodzi o to że widomo było że nikogo na pasach nie ma, a wszystkie przejścia przed i po były osyghalizowane,

Niestety nauczyłem się że trzeba bacznie uważać aby się nie #!$%@? w takie coś bo wystarczy że jedziesz delikatnie przed kimś na pasach i ten drugi obok specjalnie zahamuje i już go "wyprzedzasz"
  • 1
@amouranth

3:30
Ok. 6 minuta

No to takie wyprzedzanie xD
"wyprzedzasz" auto obok ciebie jak następne na prawym pasie jest zaraz obok i wiadomo że nikogo na przejściu nie ma.

Rozumiem, jest wykroczenie, ale nie można tego równać z sytuacją gdy pojazd obok zatrzymał się aby przepuścić pieszych, a ty wyprzedzasz z sytuacją z filmu powyżej.

Niestety nauczyłem się że lepiej zawsze się trzymać prawego pasa
strike_lucky - @amouranth

3:30
Ok. 6 minuta

No to takie wyprzedzanie xD
"wyprzedzas...
nie trzeba nic takiego robić, mocno zwiększyli przyznawane punkty. Sam dostałem ostatnio 8 za wjazd w zakaz ruchu więc dwa takie przewinienia i masz 16. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krupier: Złoto, kolejny przykład jak miernota drogowa nie potrafi jeździć i nie zna przepisów xD
@strike_lucky: Masz nagranie? Z tym wyprzedzaniem na przejściu dla pieszych to jest patologia. Jeszcze nikt nie widziałem, żeby ktoś kogoś potrącił na przejściu przy takim "powolnym wyprzedzaniu", a najwięcej ludzi za to dostaje mandaty.

Inna kwestia, że wciąż problem jest z edukacją, a idioci w policji i w rządzie nic z tym nie robią. Na kursach nie uczą, że takie wyprzedzanie jest złe, dlatego tyle ludzi jest zaskoczonych