Wpis z mikrobloga

Najbardziej dla mnie blackpillującym wydarzeniem jest sytuacja Alberta Radomskiego z Poznania. Pomimo tego że jest NAGRANIE na którym dosłownie widać że chłopak tylko IDZIE i po prostu wraca do chaty to i tak wszędzie są komentarze, że "prowokował" i "zasługiwał". Zasługiwał na to że dostał w ryj a potem jakimś cudem przez przypadek kobieta go przejechała i nie zauważyła. I oczywiście komentarze po 100-200 plusów, każdy normik się z tym zgadza. Zasługiwał bo tak XD A wyrok 8 lat (dla faceta) i rok (dla kobiety XDDDD) to jest trochę za wysoko, zdarza się że ktoś po prostu zostanie zamordowany na ulicy, oczywiście nigdy nie normikom, ale przegrywom tak.

Dobrze wiadomo czemu tak piszą. Przez geny. Tak właśnie wygląda "wychodzenie do ludzi" co pisze normictwo. Jako przegryw jakby coś Ci się stało dokładne pisali by to samo. Nikt by Ci nie pomógł, żadnej zbiórki na terapię jak w przypadku Julki by nie było, nawet dla matki, dla nikogo. Do tego każdy by w komentarzach pisał, że zasługiwałeś bo byłeś prowodyrem, wymyślili by sobie scenariusze w głowie byle by tylko zwalić winę na Ciebie. Tak jak w przypadku Julki każdy pisał, że to "złe przegrywy obrażajo kobiete chlip chlip" tak w takim przypadku każdy by Cię obrażał i dostawaliby po 200 plusów i nikt by się tym nie przekął.

Po prostu przełknijcie blackpill bo robiąc sobie jakieś nadzieje staniecie się jak Albert, czyli umrzecie jako nic nie warte gunwo i nikt się wami nie zainteresuje. Nie pajacujcie przed normikami, bo dla nich jesteście warci tyle co zeszłoroczna sraka a oni nigdy nie zrozumieją dlaczego bycie przegrywem nie jest wyborem.
#przegryw #poznan
nienawidze-samochodow - Najbardziej dla mnie blackpillującym wydarzeniem jest sytuacj...

źródło: Zrzut ekranu (280)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nienawidze-samochodow: Nie jestem w temacie, ale gotów jestem w to co piszesz uwierzyć. Gówniaż którego zastrzelili we Francji, miał kartotekę, celowano do niego z broni a ten jak debil ruszył z kopyta, mundurowy mógł się po prostu wystraszyć i pociągnąć za spust. Efekt? Zamieszki. Łobuzów często się broni, usprawiedliwia (bardzo często, robią to same różowe, jak przystojny z gadką) a taki ziomek przegryw, to zaraz pewnie jakiś zboczeniec, albo psychol
  • Odpowiedz