Wpis z mikrobloga

To znalezisko idealnie pokazuje że na tym portalu aż roi się od onuc.

https://wykop.pl/link/7201553/koszalin-nie-zyje-piotr-spiderman-zalewski-zostal-brutalnie-pobity/

W skrócie - autor napisał że narodowości i imienia sprawcy nie podano mimo iż w tekscie nie ma absolutnie nic takiego. No i ruszył najazd antyukrainski.

I śmieszy mnie to że ludzie się nie zdają sprawy że dawniej też nie podawali narodowości w wielu sprawach ale teraz każda taka kwestia (a tu nawet nie bo sprawca lokalnie jest znany) to od razu ma wykopie bo Ukrainiec, Gruzini itd. A przypominam że obecnie za najwięcej przestępstw w Polsce odpowiadają Polacy...

#ukraina #wojna #rosja
  • 32
ja uważam że robi się syf w naszym kraju, w porównaniu z tym co było przed tą falą


@heniek_8: liczone już było na wykopie z oficjalnych statystyk, że ukry popełniają 1/4 przestępstwa/wykroczenia na 1 przestępstwo/wykroczenie polaka

Uwzględniając ich ilość oczywiście
I śmieszy mnie to że ludzie się nie zdają sprawy że dawniej też nie podawali narodowości w wielu sprawach ale teraz każda taka kwestia (a tu nawet nie bo sprawca lokalnie jest znany) to od razu ma wykopie bo Ukrainiec, Gruzini itd. A przypominam że obecnie za najwięcej przestępstw w Polsce odpowiadają Polacy...


@sylwke3100: a mnie śmieszy, że nigdy az tylu obrońców zdrowego rozsądku nie było przy nagonkach na muzulmanow albo
niezależnie jaka narodowość, ukraińska czy otherwise - za udział w bójkach, kradzieże sklepowe, jazdę po pijaku, jazdę bez biletu, niesortowanie śmieci - powinna być deportacja i zakaz wjazdu do UE na 5 czy 10 lat


ja uważam że robi się syf w naszym kraju, w porównaniu z tym co było przed tą falą


nie zgadzam się z tobą. wszystkich powinniśmy traktować na równi tak samo jak swoich obywateli. to o czym mówisz
  • 0
Ostatnie dane wskazywały, ze tylko kilka procent i było to mniej niż procent obcokrajowców w PL.

liczone już było na wykopie z oficjalnych statystyk, że ukry popełniają 1/4 przestępstwa/wykroczenia na 1 przestępstwo/wykroczenie polaka


@malinq, @szurszur: O tak widziałem te wasze genialne wyliczenia. Wzięliście do wyliczeń liczbę wszystkich popełnionych przestępstw kompletnie ignorując fakt, że nie wszystkie przestępstwa mają wykrytego sprawcę.
  • 0
O tak widziałem te wasze genialne wyliczenia. Wzięliście do wyliczeń liczbę wszystkich popełnionych przestępstw kompletnie ignorując fakt, że nie wszystkie przestępstwa mają wykrytego sprawcę.


@stdmat: xd No i przestpestwa popełniane przez Polaków tez nie maja niekiedy wykrytych sprawców. mąło tego - logiczne, że ktoś popełniajacy przestpestwo we własnym kraju łatwiej może sie wtopic w tłum niż obockrajowiec, wiec ta statystyka raczej pogorszyłaby dla Polaków.