Wpis z mikrobloga

#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham z last.fm - Notowanie: 546 - 03 września 2023
♪┌|∵|

Doskonale wiecie co robić, ale dla przypomnienia ;)

1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm lub https://lastcollage.io/,
2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie z ostatnich 7 dni.
4. Następnie wybrać rozmiar "3x3", co wygeneruje obrazek z 9tką najczęściej słuchanych albumów.
5. Poniżej (lub po kliknięciu na "Advanced Features") można zaznaczyć: "Display album/artist captions" oraz (opcjonalnie) "Display playcount".
6. Kliknąć w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz (opcjonalnie) liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty.
7. Zapisać obrazek lub skopiować jego adres i dodać poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).
  • 30
  • Odpowiedz
@zielonawrona Ratatat wydaje mi się jakoś niesłusznie zapomniany. A szkoda - można pomyśleć, że takie Lex czy Wildcat do dzisiaj powinny być przebojami internetu. Co poleciłbyś na początek z deadmau5?
  • Odpowiedz
@Patiomkin: vexillology, for lack of a better name, random album title to moje ulubione, w sumie to dość fajnie się tego słucha, takie lekkie i przyjemne, dość progresywne. Co do Ratatat to pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem a później widziałem ten fanowski teledysk do seventeen years, haha to z 16 lat temu było. Nadal jest na YT, dodam tylko link
  • Odpowiedz
@Patiomkin: Saved, Unjaded (ov), Slip, Pets 2 (a najlepiej 1&2), świeże jeszcze XYZ, Avaritia (a najlepiej 777), Suckfest9001, Polaris, Sleeping Beauty Pills, i jeszcze masę więcej
  • Odpowiedz