Wpis z mikrobloga

Dwa latające obiekty typu Tic-Tac widziane w pobliżu Lublina.

Jak podaje OP:

A więc, była godzina 19:00 mojego lokalnego czasu, prawie zachód słońca, jechałem na rowerze (trening po pracy) po lokalnej drodze w pobliżu autostrady prowadzącej do Lublina (słychać hałas samochodów) i nagle zobaczyłem samolot ze smugami i dwa białe okrągłe obiekty, które leciały równolegle do siebie z tą samą prędkością, bez słyszalnego hałasu silników (jak samolot). Nagrałem film, starałem się ustawić ostrość na te obiekty, ale wiadomo jak to działa z normalnym aparatem w smartfonie. W każdym razie samolot wleciał w duże deszczowe chmury, a te obiekty utrzymały swoją prędkość i również zniknęły w chmurach. Sprawdzałem niebo przez chwilę, a potem poszedłem prosto przed siebie. To było dziwne, ale zdaję sobie sprawę, że we wschodniej Polsce jest więcej wojsk NATO z powodu wojny na Ukrainie, więc to może być to. Pozostawiam to waszej ocenie. PS: Jestem pasjonatem kosmosu, prawie każdej nocy patrzę na nocne niebo i kilka razy widziałem dziwne obiekty o nieregularnym ruchu. Dlatego chciałem opublikować ten film tutaj. Dzięki.

Link od oryginalnego wpisu:
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/167o37u/two_objects_flew_after_airplane_pararel_to_each/

#ufo #uap #polska #ciekawostki
ntdc - Dwa latające obiekty typu Tic-Tac widziane w pobliżu Lublina. 

Jak podaje OP:...
  • 2