Wpis z mikrobloga

Kiedyś dziadek zwolennik PiS powiedział mi "w żarcie" że teraz już chyba nie będziemy utrzymywać kontaktu po tym jak stwierdziłem iż wolę Tuska od Kaczyńskiego, miał rację nie zamierzam utrzymywać kontaktu z pisiorami. Oni mają nas gdzieś a my mamy tych wszystkich egoistów tolerować?
#bekazpisu #bekazpodludzi #wybory #polska
  • 22
  • Odpowiedz
@Vinizius: mówię o pisaniu o polityce zmyślonych historyjek. tylko dzieci łapią się na takie opowiastki. dorośli ludzie nie kłócą się z dziadkiem, bo wiedzą że każda partia przeminie. kto normalny daje jeszcze #!$%@? o LPR, ZChN czy PC?
  • Odpowiedz
@Vinizius: słabe. Mój tata też jest za pisem. Kocham go bardzo i nie wyobrażam sobie się od niego odwrócić z powodu poglądów. Po prostu nie rozmawiamy o polityce. Atmosfera jest wtedy czysta nikt się nie emocjonuje. On zna moje zdanie ja znam jego nikt nikogo nie będzie przekonywać do racji tylko szanujemy siebie nawzajem.

Moim zdaniem tak to powinno wyglądać

Rozumiem że #bekazpodludzi to o sobie piszesz
  • Odpowiedz
@Vinizius: gdybym był żydem to mój tata też i nie mógłby być w nsdap. Wymyślaj dalej może coś wymyślisz, próbuj się usprawiedliwiać dalej.

Najwidoczniej zawsze miałeś dziadka w dupie tylko potrzebowałeś pretekstu żeby się odciąć.

I już nie przesadzaj z tym promowaniem PiS do Hitlera. Ja wiem że wychodki lubią wyolbrzymione porównania ale to już lekka przesada.

Dziadek ma prawo do swoich błędów tak jak ty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nester86: A gdyby twój tata był rodowitym Niemcem z dziada pradziada a ty żydem po matce? Wiesz jak to działało w Niemczech prawda, wystarczył daleki przodek żyd i trafiłeś do obozu.
  • Odpowiedz