Wpis z mikrobloga

Właśnie przeczytałem książkę Kamila Dziubki - Kulisy PIS - Kamil Dziubka. Bardzo ciekawa lektura, polecam mocno. Dlatego też postanowiłem wrzucić co ciekawsze fragmenty - dzisiaj o ministrze zero. Chłopaki stworzyli sobie mechanizm w stylu mafijnym i to dosłownie, tylko zamiast za prowadzenie fryzjera, haracz płaci się za państwową spółkę XD.

Członek zarządu państwowej spółki: - Od 2015 roku ziobryści dbali o swoje interesy w państwowych firmach 2 niezwykłą starannością. Jeszcze kiedy ministrem skarbu był Dawid Jackiewicz, najcięższe, najbardziej długotrwałe negocjacje w sprawie obecności nominatów partyjnych w spółkach były właśnie z Ziobrą. Jackiewicz musiał organizować specjalne spotkania z udziałem Ziobry i Kaczyńskiego. Zbyszek ciągle powtarzał że ma zbyt mały udział w interesie. Jestem zresztą wyznawcą teorii, że jeśli kiedyś wsadzą Ziobrę, to nie za prokuraturę, tylko za biznesy i za to, jak finansuje swoją partię. Ziobryści mają skitrane pieniądze bardzo głęboko. Tam wszyscy są "opodatkowani". Każdy, kto z rekomendacji Solidarnej Polski wchodzi do spółek, musi się opłacać patronom. I ziobryści bardzo tego pilnują. Taki członek zarządu dużej spółki miesięcznie odda je na rzecz partii nawet piętnaście tysięcy złotych. Moim zdaniem mają zgromadzonych co najmniej kilka baniek na ewentualną samodzielną kampanię


#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #szmatecki #4konserwy
deziom - Właśnie przeczytałem książkę Kamila Dziubki - Kulisy PIS - Kamil Dziubka. Ba...

źródło: obraz_2023-09-02_114712158

Pobierz
  • 7
@deziom problem z tą książka jest taki ,że nikt tam pod nazwiskiem chyba nie wystąpił. Poza tym do zwolenników pisu i tak ta pozycja nie dotrze ,oni są jak sekta. Dopiero zimno ,głód i odcięcie od TVP uruchomi w ich mózgach jakieś refleksje ¯_(ツ)_/¯