Wpis z mikrobloga

Wow.
Mega kozacki zestaw, robi ogromne wrażenie.
Nie spodziewałem się, że jest aż tak ładny.

3010 klocków.
Póki co najlepszy zestaw jaki zamówiłem.
Nie widziałem nawet jednego minusa podczas budowania.
Można sobie ułożyć szalik w kolorach swojego ulubionego domu.
Obowiązkowy dla fanów Harrego Pottera i klocków.

Na stronie #lego kosztuje aż 1449,99zł, najtaniej na allegro można znaleźć za 1393zł ale widzę cena normalnie trzyma się koło 1300.
https://www.lego.com/pl-pl/product/hogwarts-icons-collectors-edition-76391
Ja zapłaciłem 141zł + wysyłka 124zł razem 265zł. Więc prawie 5,5x taniej. Póki co największa przebitka w porównaniu do oryginału.
Zamówione z Marstoy.net (tak naprawdę obniżają cenę produktu dając wysoką wysyłkę ale i tak wychodzi taniej niż na innych stronach)
Dużo osób pytało wiec odpowiem tu, że niestety do każdego przedmiotu doliczają wysyłkę mimo że wszystko przychodzi w jednym kartonie, nie da się więc przycebulić na wysyłce.

W komentarzu podrzucę więcej fotek.
PS. Mleko dałem dla skali bo banan zbyt mały.

Bardzo, bardzo polecam.

#lepin #harrypotter #klocki #leppin #zabawki #dzieci
MrBeast - Wow. 
Mega kozacki zestaw, robi ogromne wrażenie. 
Nie spodziewałem się, że...

źródło: image_50754305

Pobierz
  • 11
@MrBeast: na fotkach widać, że jakościowo odbiega od lego.

A jak składanie i rozkładanie jakiegoś kawałka zestawu? Sprawdź czy palce bolą bo to częsty problem w podróbach, że dzieci nie chcą się tym bawić bo nie mogą rozłożyć czego albo zaraz je palce bolą.
@Qullion składało i rozkładało się bardzo dobrze. Mam dużo oryginalnych Lego i nie mogę powiedzieć ze cokolwiek jakościowo odbiega w tym przypadku. Sam jestem bardzo zaskoczony jak dobrze to wyglada i jak dobrze się mi to układało.
@MrBeast Ostatnio poleciałem w drugą stronę. XD ktoś wrzucił instrukcje Mould King do chmury. Ściągnąłem sobie plan i zacząłem odtwarzać w studio. Budowla (modular) 249 USD, więc kompletowanie z Lego wielkiej różnicy nie robi. Szczególnie że w studio dopatrzyłem się jednego mankamentu Mould King. Ktoś kradziony projekt MOCa w studio wrzucił z klockami fasady w kolorze pomarańczowym, co bardzo psuje efekt. Poleciało to do produkcji. Studio bardzo podobnie wyświetla kolor pomarańczowy i