Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Play zostawia na lodzie za granica.

Doladuj konto i pobierz aplikacje.

Przed kilkutygodniowym wyjazdem za granice, udalem sie do salonu Play zeby potwierdzic, ze moja karta bedzie dzialac (chodzi glownie o dostepy do smsow weryfikacyjnych). W salonie dowiedzialem sie ze wszystko bez problemu, trzeba tylko doladowac konto i pobrac aplikacje.

Za granica wyciagam telefon i karta play oczywiscie nie lapie zasiegu. Czas na kontakt z supportem.
Czat: doladuj konto, pobierz aplikacje. Ok. Nie dziala. Podaj nazwisko pesel i adres (czy oni w ogole moga zadac takich danych na czacie?). Ok. Wlacz i wylacz telefon. Ok. Wyjmij i wloz karte. Ok. Ustawienia sie laduja, poczekaj do 24h. Ok. I tak w kolko. Nic nie dziala. Po tygodniu na laczach dostalem sugestie zeby udac sie do salonu po duplikat karty (tak, po tygodniu informowania ze jestem za granica i karta nie dziala!).

Telefon na support: doladuj konto i pobierz aplikacje. dzwonisz ze zlego numeru, rozlaczamy sie.

Wyslalem bliska osobe do salonu: doladuj konto i pobierz aplikacje. A tak w ogole nic nie powiemy bo rodo (tutaj juz dziala).

Czy ktos ma pomysl jak mozna ruszyc te sytuacje? Jestem poza krajem jeszcze dosc dlugo, a numer jest mi potrzeby juz teraz. Dzieki z gory za wszelkie podpowiedzi.

#play #mampytanie #telefony #afera #niewiemjaktootagowac #podroze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
✨️ Autor wpisu (OP): @play_polska nie wiem na czym polega wlaczenie roamingu. w jaki sposob moge to sprawdzic? Po stronie telefonu jest ok. Przed wyjazdem bylem w salonie, gdzie dowiedzialem sie ze wszystkie ustawienia konta sa ok + zasililem konto. Support aktywowal jakies ustawienia, ktore mialy pomoc (zakladam, ze roaming). Co jeszcze mozna zrobic?