Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Mimo tego gadania,że szkolna umarła dalej sporo osób ją śledzi. Jaki jest tego powód? #patostreamy

Co cie trzyma jeszcze w US17?

  • Mleczne Gunwo 5.1% (10)
  • Duet Piotr i Paweł 24.1% (47)
  • Okołoszkolne kanały i orbiterzy 17.9% (35)
  • Chęć zobaczenia zakończenia Uniwersum 23.6% (46)
  • Sentymenty do starej szkolnej 13.8% (27)
  • Wykop 15.4% (30)

Oddanych głosów: 195

  • 9
@hahi-hohe: większość staroszkolnych trzyma uzależnienie oraz fakt, że w czasach dobrej, biednej szkolnej wleciało tyle materiałów, że do dziś można w nich analizować smaczki i detale i przez ich pryzmat analizować aktualne wydarzenia. I nie trzeba do tego oglądać mcz ani nawet shoterów/komentatorów (bo i nie ma za bardzo czego komentować, nie dzieje się kompletnie nic), tak na prawdę wystarczy śledzić tag żeby o wszystkim wiedzieć na bieżąco. Jakichś ważnych zdarzeń,
@hahi-hohe: U mnie coraz mniejsze jest zainteresowanie szkolną jako taką, nie oglądam obecnie prawie żadnych materiałów z nią związanych, poza wyrywkowym przeglądaniem wypoku. Ale to, co mnie trzyma, to chyba jednak sentyment do starej szkolnej, a nawet czasów wcześniejszych. Trochę jak starsi ludzie w Polsce dobrze wspominają PRL ze względu na swoją młodość, to tak samo mnie 2006 rok i start Kononowicza w wyborach zbiega się z naprawdę fajnym okresem w