Wpis z mikrobloga

8 lat doświadczenia #sebcel w relacjach damsko męskich tym czasem.. (wpis z jego bloga)
"Historia zaczyna się od tego, że dawno dawno temu .... a tak serio kilka lat temu w wieku 17 lat chciałem sobie znaleść dziewczynę jak to młoda osoba. I wlansie tak to się zaczęło pierwszy nieudany związek, który okazał się porażką i trwał 5 dni. Po tym związku był kolejny, gdzie popełniłem błąd bo nie powinienem się wiązać z siostrą mojej byłej, która w dodatku mnie zdradziła. Ta jej siostra by się wydawało, że jest dorosła i dojrzała jednak nie do końca tak było. W trzecim związku w sumie nic szczególnego się nie wydarzyło natomiast płynęła z niego lekcja. Dlaczego się nic nie wydarzyło? Stwierdziłem, że spróbuje być z koleżanką z gimnazjum bo mi się podobała natomiast to czego się nauczyłem to........ tutaj zostawiam Cię i widzimy się jutro w kolejnej części. Daj znać czy taki blog ci się podoba i co sądzisz o tym‼️ "
#heheszki #tfwnogf #frajerzyzmlm #mlm #blackpill #redpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
pepe998 - 8 lat doświadczenia #sebcel w relacjach damsko męskich tym czasem.. (wpis z...

źródło: comment_16728596179PphTEOSHnfHxIiHZldB37

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@pepe998:

Jako chłopiec 8 letni miałem wielkie marzenie moim marzeniem było mieć Ferrari 360 Spider u siebie w garażu.Nie wiedziałem jak to zrobić i zawsze zadawałem sobie pytanie jak ja to osiągnę? Minęło wiele lat a ja głowilem się co by tutaj takiego zrobić. Mało tego nie wspierał mnie nikt w tym ani rodzina ani rodzice ani dziadkowie nikt kompletnie, każdy myślał, że trzeba ciężko pracować i nie ma innej drogi
  • Odpowiedz