Wpis z mikrobloga

Już mialam w desperacji wrzucić swoją fotkę na portal randkowy. Zrobiłam zdjęcie.... i jeżu. Szeroki rozstaw oczu, okulary, kwadratowa twarz i fas. I wyraz twarzy przymuła. Aż się opanowałam. Ja chyba zapomniałam dlaczego nikogo nie interesuje.
Ten chad i doły mnie wykończa - ciężko walczyć z tą frustracją i desperacją, one mnie pchają i tracę rozsądek. Ta choroba to piekło. Od dwóch dni mam cieżki epizod depresji, dysforii jak to tak ma wyglądać to ja dziękuje.
Pisze na forach, próbuje sobie pooukładać w głowie, ale caly czas wydaje mi się, że jak teraz czegoś nie zrobię to koniec. W sumie tak jest, ale to mnie wszystko przerasta.
#depresja #chad #randki
  • 32
  • Odpowiedz
@Ana77: Trzeba zaakceptować to co się ma. Jeżeli masz potrzebę znalezienia partnera to zakładaj konto i tyle. Tak wyglądasz i niech przyszły partner to zobaczy. Nie wierzę w Twoje niepowodzenie. Na tinderze to chłopy musza byc idealni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ana77:
przesadzasz czy faktycznie masz fas?
okulary to nie wada, sporo ludzi nosi nawet zero bo im się podobają. chyba, że masz dobrane oprawki źle.

to poczekaj na epizod manii, wtedy będziesz uważać się za atrakcyjną i wtedy będziesz szukać kogoś :D

dołączam się do gościa wyżej, pokaż. na ogół ludzie w depresji oceniają się dużo gorzej niż wyglądają.

  • Odpowiedz
  • 0
@memento_mori: To wiem, ja wyjątkowo jak pasztet wyglądam.
@10129 Nie wiem czy to jest spowodowane fasem, ale szeroki rozstaw oczy i ten smutny wyraz twarzy. W każdym razie coś w ten deseń.
W hipomanii tez nie uważam się za piękną.
Na pewno nie wyglądasz gorzej
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to jest spowodowane fasem, ale szeroki rozstaw oczy i ten smutny wyraz twarzy.

ale to chyba nie są cechy typowo pod fas?
https://www.fasdhub.org.au/siteassets/pdfs/section-c-assessing-sentinel-facial-features--appendices-c-and-d.pdf
to brak rowka pod nosem, krótkie oczy, taka cienka górna warga?

W hipomanii tez nie uważam się za piękną.

myślałem, ze na ogół całościowo samoocena idzie w górę.

Na pewno nie wyglądasz gorzej

łysieje w wieku w którym nie przystoi łysieć, mam zbyt miękkie w moim
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: Dobrze, może jak będę w hipomanii, ja już zaczynam siwieć. Od roku. Jestem brzydka, jak zobaczyłam swój ryj w klasowym zdjęciu sprzed lat to wydaje mi się, że nie miałam lustra.

Samoocena idzie w góre, ale jakoś nie pod względem wyglądu. Może z twarzy jestem trochę inna i weselsza i lepiej wyglądam.
Szeroku rozstaw oczu to jest cecha fas. A tak ogólnie to nie mam identycznych cech. Ale moja twarz
  • Odpowiedz
  • 0
@Ana77
Siwiec z stresu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie wymieniłeś nic co by sugerowało straszna brzydotę. okulary. też mam okulary -.-

najbardziej prawdopodobne, że wyglądasz przeciętnie a myślenie, że jest bardzo źle to kwestia stanu psychicznego. też tak robiłem jak się źle czułem bardzo, nawet z domu czasem odmawiałem wyjścia do urzędu bo się wstydziłem jak wyglądam xD

szeroki rozstaw oczu to zaleta, szerze ple widzenia i łatwiej
  • Odpowiedz
  • 0
@10129 dobra, mam ryj jakbym była troche upośledzona, taka #!$%@?. To tez nie jest brzydota?

Siwieje chyba z estresu, bo pokazuje się włos za włosem. W zeszłym roku w ogóle nie miałam.
  • Odpowiedz