Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Nie znam nikogo, kto robiąc poważny biznes, robiłby z siebie … w internecie. A znam wielu ludzi. Mało tego, pracowałem dla ludzi z top 100 Forbesa i miałem z nimi bezpośredni kontakt i możliwość rozmowy i widziałem w jaki sposób podejmowali decyzje, szacowali ryzyko. Czy jako osoba z tak bogatym doświadczeniem, znając nawet jednego miliardera, i kilkunastu multimilionerów mogę robić szkolenia mlm jak być bogatym? XD

Przesionkłem tym by mierzyć
@Lukardio nie jestem pewien czy dobrze to liczę bo dopiero kilka dni temu dzięki temu wspaniałemu tagowi wróciłem do dawnej pasji śledzenia i analizowania działania mlmow i innych piramidek i na igeniusa jedynie zerknalem czekając na samolot. Zatem: zakładając że Czaruś ma 200 ludzi pod sobą (zrekrutowanych osobiście), i oni mają po 10 ludzi pod sobą i co drugi wciąga jedną osobę miesięcznie na pakiet premium (599 USD opłaty startowej i 174.99
pytanie czy ktoś kojarzy czy któryś z naszych ananasów się chwalił kiedyś jaką ma rangę. wtedy łatwiej byłoby coś oszacować. Aczkoliwek poza tymi 25usd od aktywnych bezpośrednio zrekrutowanych jeleni to reszta opiera się na rekrutowaniu cały czas nowych ludzi. Czy pośrednio czy też bezpośrednio.
@eskobaar: o super komentarz aż daje do ulubionych
czyli sam musi łowic by było więcej, kasy a gorzej będzie jak jego 200 jeleni przestaną łowić nowych jeleni, to struktura się zacznie walić