Wpis z mikrobloga

NIebawem podpisuje umowe na BK2% i teraz patrze, ze pierwsza rata juz we Wrzesniu, liczac z obecnym czynszem to sporo kasy bede 'stratny' na obecnym wynajmie, bo jakby nie bylo bede juz placil za dwa mieszkania. Mysle o powrocie do domu rodzinnego na jakies 4-5msc to da mi jakos 15k oszczednosci, ale jak sobie pomysle, ze mam wrocic do mirko miasteczka gdzie zycie umiera o 17, z gowno netem, rodzicami nad glowa i w sumie odcieciem sie od znajomych na taki czas to az mnie boli ten pomysl.. ale z drugiej strony 15k to sie przyda na wykonczenie :s aj, nie wiem co robic..

#kredyt2procent #gownowpis
  • 6
@czuczupikczu: 5 miesięcy aż planujesz na wykończenie? Przecież łazienkę ci zrobią w 2-3 tygodnie, a resztę łatwej roboty jak położenie paneli(podłoga pływająca), gładzie czy malowanie ogarnie każdy głupi tzn. możesz zrobić to sam i zamknąć wykończenie w 1.5 msc.
@kordian98: w Listopadzie dopiero odbior kluczy, nie wiem czy poczatek czy koniec. Wiec zanim ekipa wejdzie to powiedzmy poczatek Grudnia i pewnie minimum do polowy Stycznia tam beda, bo Grudzien to swieta, sylwester, nowy rok..
@czuczupikczu mam w sumie identyczna sytuacje, też odbiór końcem listopada ale w moim przypadku dom rodzinny to ponad 100km wiec jeśli miałbym dojeżdżać do nowego mieszkania co chwile w trakcie remontu to bym zwariował. Plan jednak by jak najszybciej wykończyć na tyle by móc się przenieść a potem robić resztę.
@czuczupikczu: My jeszcze ustalamy terminy, bo deweloper ma problem z przyłączami i ma nam dać znać ile to może potrwać. Wcześniej mówił, że będzie wykończone już do września, więc prawdopodobnie będziemy też w gdzieś w październiku albo listopadzie odbierać klucze. Wnioski o kredyt dopiero daliśmy doradcy w zeszłym tygodniu, bo czekaliśmy na umowę rezerwacyjną, więc dopiero jesteśmy na etapie wstępnej zgody i wpłaty na operat oraz pewnie poczekamy na decyzję od