Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

✨️ Autor wpisu (OP):
@Hejkapi: ty może tak. Ja rozważałem samobójstwo tak mnie to rozpieprzyło psychicznie. Tak szczerze je rozważałem, nie jak nastolatka po oblanej przyrce. Nawet je sobie zaplanowałem, co zrobię krok po kroku przed, nauczyłem się wiązać linę, wybrałem miejsce, czekałem tylko na jakiś bodziec, który by mnie pchnął do końca. Na szczęście go nie było i dzisiaj żyję i czuję się lepiej.

✨️ Autor wpisu (OP):
@Tata_Kasi: Kolego, a co napisałem na samym końcu? Ja widzę swoją winę i problemy. I jak pisałem leczyłem się psychiatrycznie, chodziłem do psychologa.
Ale ty już jej nie broń, ona jest psychiczna, próbowała wszystkiego, od szantaży, przez atakowanie mnie, nagadanie głupot mojej matce poprzez nawet (prawdopodobnie) próbę złapania mnie na ciążę. A nawet wrobienie w pedofilię, przez pisanie z konta swojej córki. Strasznie przebiegła, byleby dostać
Ale jak można szantażować faceta?


@Tata_Kasi: idąc twoim tokiem myślenia faceta też się nie da zgwałcić bo każdy to desperat, który rucha wszystko co ma dziure xD

Przecież to że ją przeleciał to żaden wstyd dla niego


@Tata_Kasi: i okupił to myślami samobójczymi i problemami psychicznymi, które ma do dzisiaj a wszystko przez sam brak samokontroli. Wstyd i siara jak #!$%@?. Do tego nie było warto.
@Pandillero:

i okupił to myślami samobójczymi i problemami psychicznymi

Cały jego problem to że ma zaburzenia psychiczne. Gdyby był zdrowy to przygoda ze starszą laską byłaby dla niego ciekawym wspomnieniem a nie ciężkim ciosem.
Ja po prostu uważam że nie ma jak chronić dorosłych facetów przed czymś takim, bo jak to zrobić? A jej nie chcę obwiniać bo nic złego nie zrobiła.
Jego też nie obwiniam, on tylko miał pecha, że
A jej nie chcę obwiniać bo nic złego nie zrobiła.


@Tata_Kasi: Jak to #!$%@? nic złego nie zrobiła? Próbowała go szantażować, złapać na dziecko i namówić do pisania z nią z konta córki żeby mieć na niego haka. A poza tym:

Zaczęła mi grozić. Poszła do mojej matki, nagadać na mnie. Po prostu psychiczna kobieta. Gdy przestała dostawać to czego chciała, zaczęła mnie atakować. Zablokowałem ją gdzie się dało, wyjechałem na
@Pandillero:

Próbowała go szantażować, złapać na dziecko i namówić do pisania z nią z konta córki żeby mieć na niego haka

To racja, przyznaję że próba pisania z konta córki to było świństwo i ona zrobiła coś bardzo złego.
Ale i tak, OP jak każdy normalny nie dał się wciągnąć w konto córki.
Co do wrobienia w dziecko, każdy facet który decyduje się na seks bez gumy bierze ryzyko że będzie