Wpis z mikrobloga

Byłem u wulkanizacji. Zobaczył opony. Opony do wymiany. nawet nie ma co wyważać ani geometrii robić. Wszystkie 4 powiedział. progi zgnite przez rudą niestety. Luzy na sworzniu Wahacza. Powiedziałem mu że go odwiedzę jak będę miał kasę na opony i żeby to zawieszenie zrobić. Kupiłem 2 głośniki od Golfa 4 używane za 60 Złotych. Wymieniłem i grają elegancko. I teraz pytanie czy się opłaca władowywać w to auto kasę? Na razie zainwestowałem 60 Złotych. Chcę aby auto pojeżdziło minimum do końca roku. We wrześniu będę chciał zrobić filtry+olej+rozrząd to wyjdzie około 900 Złotych. Silnik 1.4 TDI BNM. I nie wiem czy się opłaca. Ale muszę czymś jeżdzić. Druga sprawa. Zadzwoniłem do restauracji czy nie szukają kierowcy. Dostałem numer do Szefa. Zadzwoniłem dzisiaj. i dzisiaj byłem na rozmowie. On by mi dał znać kiedy zacznę bo na razie ma studenta który idzie na studia od połowy września. i 15 Września prawdopodobnie bym zaczynał albo i wcześniej. 16 Złotych na godzinę na początek. Dojazd do pracy Bliski 4-5 Kilometrów. Od 9 rano do 17stej. Co 2 Sobota Wolna. Co o tym myślicie ? I o tej Skodzie. Zrobić sobie ją ? #przegryw #neet #mechanikasamochodowa #skoda #motoryzacja #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #oswiadczeniezdupy
Napalone_Okno - Byłem u wulkanizacji. Zobaczył opony. Opony do wymiany. nawet nie ma ...

źródło: f0c37cde-9689-4234-a284-a239110170cf

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Napalone_Okno moim zdaniem taka praca za 2800 netto swoim samochodem się nie opłaca. chyba że poza paliwem zwraca za naprawy jak się coś zepsuje w co wątpię...
  • Odpowiedz