Wpis z mikrobloga

#starwars #ahsoka

3 odcinek niby o niczym konkretnym, ale podoba mi się bardziej niż dwa pierwsze, jakoś urzekła mnie ta prosta gwiezdnowojenna akcyjka, bardzo w stylu animacji
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@bo-banley nie podoba mi się, że próbują na siłę zrobić z Sabine jedi. Nie może być po prostu Mandalorianką uzdolnioną szermierczo w walce mieczem świetlnym? Siłą Mandalorianów zawsze było to, że byli grupą która konwencjonalnymi metodami i technologią potrafiła równać się jedi i sithom w walce, ale Filoniemu najwidoczniej to chyba nie wystarczy w jej przypadku.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aerwin na potrzeby darksabera, co wcale nie musiało być jednoznaczne z próbą robienia z Sabine jedi.

Mimo wszystko mam nadzieję, że ostatecznie nie będzie władać mocą. Wystarczy, że będzie Mandalorianką z mieczem świetlnym. Nie róbmy wymogu władania mocą by cokolwiek postać znaczyła. Siła mandalorianów powinna siedzieć w ich przeszkoleniu, wykorzystywaniu ich pancerza, gadżetów i konwencjonalnych metod walki. To i tak im dawało dużo, by dorównywać jedi i innym adeptom mocy w
  • Odpowiedz