Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#randki #seks #zwiazki #tinder #badoo
Nie podobają mi się praktycznie żadne kobiety po 30 roku życia. Latam sobie po #tinder i ustawiłem testowo przedział wiekowy 30-34 lata i jestem w stanie przesunąć w prawo może 5% kobiet. Najczęściej mnie odrzuca wygląd, niestety widać już ten brak świeżości. Opisy i zainteresowania to kolejny odstrzał gdy akceptowalny jest wygląd. Nie mam nic personalnie do tych kobiet, jednak randkowanie z rówieśniczkami jest nie do przeskoczenia. Młodsze szukają męża lub przygody. Ma ktoś z was też tak? Pytanie kieruję do ludzi co mają kontakt z kobietami...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@Wszystko_albo_nic: na twarzy skóra jest mniej napięta.

Pozostałe części ciała wizualnie może się aż tak nie różnią (jak dziewczyna jest aktywna fizycznie), ale w dotyku skóra 18 latki jest gładsza, a ciało bardzo jędrne nawet bez ćwiczeń
@mirko_anonim: Nic dziwnego, ja nie wyobrażam sobie być z rówieśniczką a ze starszą ode mnie to już choćby skały srały to nie będę. Minimum kilka lat różnicy musi być, jestem lvl 27 to 22-23 to idealny wiek. Młodsze dziewczyny są lepsze zarówno pod względem wyglądu jak i podejścia do życia.