Wpis z mikrobloga

Co was obchodzi prywatne życie? Nawet jak bobert lubi sobie patrzeć jak jego żone trzej trenerów zapina na raz to co my mamy do tego.
  • Odpowiedz
@Spawixon: Robert współczuje Ci bardzo takiej żony, ja co prawda jestem zwykłym szarakiem ale moja małżonka nie wrzuca zwykłych zdjęć z obcymi typami na insta dla atencji, nie mówiąc już o TAKICH zdjęciach, w małżeństwie trzeba się szanować.
  • Odpowiedz
I gdzie tu mądry wybór? Może z perspektywy kogoś kto marzy o nowej lasce w łóżku co weekend, ale wierz mi na dłuższą metę zdecydowaną większość ludzi takie coś męczy. Z wiekiem też zmieniają się priorytety i nie myślisz już tylko o nowej dupie.


@GeWa: przecież to szczyt wyobrażenia sobie bogatego życia w głowie biednego człowieka. Ruchanie modelek na jachcie. Przy każdej aferze z miliarderami 18-letnie modelki mają być remedium
  • Odpowiedz
@Spawixon: nie wyobrażam sobie, żeby moja kobieta, matka moich dzieci, klęczała przed murzynem na wysokości jego penisa, dotykając mu ręką odbytu. Chyba jestem za mało europejski. Szkoda boberta, szkoda dzieci, ale cóż widać atencjometr p0lki się nie zgadzał.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że wy jesteście przegrywami i nienawidzicie kobiet, bo każda rzyga na wasz widok, ale miejcie troche szacunku do siebie i zostawcie tą biedną kobiete w spokoju. Anka jest wierna Robertowi i nigdy by go nie zdradziła
  • Odpowiedz