Wpis z mikrobloga

Znowu siedzę w maku i płacę kartą kredytową. Ta czternasta od Jarka pójdzie częściowo na spłatę karty kredytowej. Nie rozumiem jak możecie nic nie wydawać przez cały miesiąc. Jak możecie siedzieć w domu i przez cały miesiąc nie wydać ani złotówki. Maczek, czipsy, cola i inne przekąski to jedyna przyjemność w moim życiu więc jak mam z tego zrezygnować? Mam siedzieć na tym yebanym neecie w domu i nie wydać ani jednego gorsza? Przecież z nudów i rozpaczy bym się pochlastał. Spierdotripy i wydawanie kasy z renty daje mi odrobinę szczęścia w moim samotnym życiu.
#przegrywpo30tce #przegryw #neet
dziobnij2 - Znowu siedzę w maku i płacę kartą kredytową. Ta czternasta od Jarka pójdz...

źródło: temp_file5569943008821371399

Pobierz
  • 11
@dziobnij2: typowy wykopek dyskutant jest typowy. Albo 'nie wydajecie nic, totalnie zero' albo 'codziennie żrę w maku'. Tertium non datur, nic pomiędzy.

Ale branie kredytu na żarcie w maku to już wyższa szkoła #!$%@?. Za nią chyba tylko branie chwilówek do #!$%@? na automatach.

Żeby nie było, zdarza mi się 'zjeść na mieście', gdzieś raz na dwa-trzy miesiące.