Wpis z mikrobloga

Chcę zacząć śledzić nfl, dodam że nigdy w życiu wcześniej nie widziałem żadnego meczu a o zasadach nie wspomnę. Od czego powinienem zacząć? Sezon zaczyna się już 9. Póki co znam już mniej więcej zasady i teamy, ale wszystkich spotkań nie będę miał możliwości śledzić. Macie jakieś strony ze skrótami meczy?
#nfl
  • 11
  • Odpowiedz
@Maced jeśli chcesz wiedzieć, co się dzieje we wszystkich spotkaniach, to jest kanał NFL redzone, który skacze po spotkaniach, pokazując ważne rzeczy. Natomiast jesli zaczynasz oglądać NFL, to ja bym polecał skupienie się na jednym spotkaniu naraz. Ja mecze oglądałem swego czasu na https://reddit.sportshub.stream, teraz się szarpnę na gamepassa. Jak chcesz się upewnić, ze wiesz w co się pakujesz, to możesz obejrzeć jakieś superbowl na YT.

No i jak będziesz miał
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Ja się nie zgodzę że lepiej oglądać jeden mecz na początek bo ilość przerw jest absurdalna i może szybko znudzić kogoś. IMO na początek najlepszy Redzone i oglądanie później skrótów na YT NFL + różne filmiki wyjaśniające zasady.

Pantery proszę zostawić w spokoju xD To będzie wspaniały sezon xDDD
  • Odpowiedz
@Pietal ja się sparzyłem na redzone, bo widziałem fajne zagrania, touchdowny i wtopy, ale zrozumienie tego, jak się przesuwa piłka i innych niuansów, których w futbolu jest mnostwo zajęło mi pół sezonu.

Znalazłem w tym roku swoją kuzynkę, która wychowywała się w Karolinie Północnej i rozmawialiśmy, ze planuje być w Charlotte służbowo i na meczu Panter to odpisała mi jak na załączonym obrazku, stwierdziłem, że zrozumiesz i podzielisz ból
SmellySocks - @Pietal ja się sparzyłem na redzone, bo widziałem fajne zagrania, touch...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz