Wpis z mikrobloga

@kwikulec: Ależ mnie krew zalewa jak widzę takiego dzielnego obrońcę polskości, który w napince warczy do dziecka "przeproś ku*wo". Czuje zażenowanie i wstyd mi, że gość mówi po polsku. Musi być mega szanowanym człowiekiem w swojej grupce. Teraz będzie mógł swoim kumplom narodowcom opowiadać jak to walczy z ukrainizacją Polski. Mam szczerą nadzieję, że sprawa się nagłośni i film trafi gdzie trzeba.
run_away - @kwikulec: Ależ mnie krew zalewa jak widzę takiego dzielnego obrońcę polsk...

źródło: obraz_2023-08-30_002351573

Pobierz
@kwikulec: Coś wiadomo jakie miasto? Chętnie bym smarnął jakiegoś maila do OMZRiKu, ewentualnie do policji
Edit. Kraków. Walić od razu do omzriku, bo policja kobietę odesłała z kwitkiem, a oni większą siłę przebicia mają. Im więcej osób napisze, tym większa szansa że coś ogarną.
@run_away: Ale, że MKRR okazał się takim patusem to bym się nie spodziewał. SZOK. Wygląd jak i piesek pasuje bo raz na streamie się #!$%@?ł z krzesła na swojego psa więc ten jak najbardziej może mieć chory kręgosłup. Szkoda pieska w patologicznej rodzienie
@kwikulec: zachowanie te poliaka bardzo brzydkie, okropne wręcz, na tym etapie wystarczy jakaś asertywność. Jezeli by doszło do rękoczynów to juz u mnie wzrasta #!$%@? na maksa, to co on mowi to swiadczy tylko o nim, i dopóki będzie warczył 2 minuty i sobie pójdzie to no cóż, takich mamy niestety ludzi w PL smutne.
Bardzo mnie ciekawi, czy ta pani, nic nie powiedziała wczesniej i normalnie sie zachowała. Słuchajcie no
typ patologia - wiadomo. natomiast matka powinna jednak patrzeć co te dzieci robią, a nie leżeć se na ławce i ##!$%@?. U mnie ostatnio trójka czy czwórka dzieciaków (tez z UA chociaż nie ma to specjalnego znaczenia) latała po parku i rzucała butelkami - chcieli je porozbijać. zwróciłem im uwagę że tu zaraz obok jest plac zabaw i żeby tego nie robili, bo jak butelka sie rozbije to ktoś może sie skaleczyć.