Wpis z mikrobloga

Ten brat takefuna to widzę ciężki przypadek. Wpychali go swego czasu pamietam na każdy filmik jaki robili . Dodatkowo typ co chwile się u nich reklamował z tym swoim kanałem, a teraz patrzę po 2h streamowania 46 osób u niego siedzi na twitchu gdzie typ w polecanych wyskakuje XD
Typ musi być serio nudny, że nawet go wybić nie mogą, a tylko przypomnę, ze wybiły się takie osoby jak murcix, mixer, monika kociołek czy Dubiel którzy są znani z tego, że są znani. Bezpłciowe postacie zupełnie zwłaszcza ta pierwsza trójka i można tak wymieniać dalej, a fakt, że ten brat takefiuta nawet 500 osób nie potrafi zatrzymać na live z taką promocją jest oznaką, że musi być jeszcze gorszy od nich (z wyłączeniem mixera który nie wiem co robi), dla mnie jest to niesamowite, bo miałem cały czas wrażenie, że w Polsce można by było wybić dosłownie każdego pokazując go na jakimś większym kanale. Przykładem może ogrom ludzi których wybił Friz czy ta sekretarka co się wybiła wbijając ponad 500k na insta przez pokazanie się na 2 filmach wersow przez chwile i jakiś storkach XD
#famemma #twitch #nitrozyniak
Pobierz BiednyJohny - Ten brat takefuna to widzę ciężki przypadek. Wpychali go swego czasu pa...
źródło: ogkuba
  • 6
Akurat wszyscy których wskazałeś nie wybili się, a zostali wybici. Jak widać po tym jak postanowili pójść własną ścieżką mocno ucierpieli. Nie wiem do końca skąd ból dupy, że chłopakowi średnio idzie.
@VisueltPL:

Akurat wszyscy których wskazałeś nie wybili się, a zostali wybici

Taki miałem cel gdyż go też próbowali wybić, a ma 46 oglądających to równie dobrze ja mógłbym odpalić streama i miałbym tyle.
Jest to zabawne, ze istnieje w tych czasach osoba którą aż tak ciężko wybić przynajmniej do wyników słabych a nie tragicznych.

Nie wiem do końca skąd ból dupy, że chłopakowi średnio idzie

Ja bólu dupy nie dostrzegam w