Wpis z mikrobloga

Jazda wśród ciaptych w UK to jak życie w dżungli.
Jedziesz na 2-3 pasmowej drodze miejskiej,
To ciapaty z przodu ci co zakręt ścina całą oponą twój pas, więc co chwilę trzeba hamować i puszczać przygłupa na telefonie.
A z tyłu jedzie inny ciapaty glopi co nie ogarnia co się dzieje choć jakby mi nie siedział 2 metry na doopie to by może widział że ten z przodu nie potrafi jeździć a ja nie mam czasu się wluczyc po sądach z przygłupami bo mam ciekawsze rzeczy do roboty.
I później z ryjem do mnie ciapatka na światłach co ja robię, no omijam debili, a co, bo mi wjeżdżają na mój pas.
Ale tego zrozumieć już nie potrafiła i tylko mnie zwyzywała.

Nie ma dnia żeby przede mną nie ścinał mi ktoś mojego pasa swoim gruzem, zero powtarzam zero precyzji.

#uk #ruchdrogowy #uwagapirat #wypadki #wariaci #multikulti #prawo #prawojazdy #patologiazmiasta #patologia #takaprawda #takasytuacja #oswiadczenie
  • 5
ciaptych w UK


@adamsowaanon: Jak młody to na telefonie, jak stary to jedzie jak na ośle, ale i tak Afryka jest gorsza, bo każdy jedzie jakby nie miał prawa jazdy i pierwszy raz w aucie siedział ¯\(ツ)/¯. Zresztą. pewnie większość nie ma ale kto by top sprawdzał...
@Jofiel: no niestety, co zrobisz, ja jeżdżę tirem zawodowo i nie chcę sobie w papierach napsuć przez takich cymbałów,
Puszczam wszystkich niech jadą, i tak w mieście nic nie zyskam czasowo,
Kiedyś założyłem pulsometr i zrobiłem test jednego dnia jechałem jak najbliżej innych i najszybciej żeby jak najszybciej zdążyć na światłach i zmieniając pas często żeby niby zyskać
A innym dniem jechałem mega spokojnie ale bez zamulania na przyśpieszaniu i z