Wpis z mikrobloga

Przynajmniej ktoś go widział tym razem


@cebulowy_krezus: nie żeby oficjalne profile ukrainy na Twitterze już w marcu/kwietniu wyjaśniały, że duch kijowa to symbol ukraińskich sił powietrznych...

No ale jakby onucoidy umiały czytać, to nie można byłoby ironizować o duchu kijowa czy 3 dniach pod Moskwą xD
  • Odpowiedz
nie żeby oficjalne profile ukrainy na Twitterze już w marcu/kwietniu wyjaśniały, że duch kijowa to symbol ukraińskich sił powietrznych...

No ale jakby onucoidy umiały czytać, to nie można byłoby ironizować o duchu kijowa czy 3 dniach pod Moskwą xD


@malinq: Nie przeglądam ich profili na Twitterze. To znaczy, że jestem onucoidą? A może nie umiem czytać?
  • Odpowiedz
Nie przeglądam ich profili na Twitterze. To znaczy, że jestem onucoidą? A może nie umiem czytać?


@cebulowy_krezus: skoro powtarzasz ruską narrację zdementowaną ponad rok temu, to sam sobie odpowiedz na to pytanie xd

  • Odpowiedz
skoro powtarzasz ruską narrację zdementowaną ponad rok temu, to sam sobie odpowiedz na to pytanie xd


@malinq: Sam wyżej napisałeś, że duch Kijowa to tylko taki symbol i nie ma takiego pilota. Ja się nabijam, że nikt tego ducha Kijowa nie widział. No to chyba normalne, że nikt takiego gościa nie widział skoro on nie istnieje? Gdzie tu jest ruska narracja?
  • Odpowiedz
Sam wyżej napisałeś, że duch Kijowa to tylko taki symbol i nie ma takiego pilota. Ja się nabijam, że nikt tego ducha Kijowa nie widział. No to chyba normalne, że nikt takiego gościa nie widział skoro on nie istnieje? Gdzie tu jest ruska narracja?


@cebulowy_krezus: gratulacje, zrobiłeś z siebie i****ę. Jebnij kolejny post o Wołyniu fajnokremlaku na multikoncie
  • Odpowiedz
konto utworzone po rozpoczęciu inwazji ruskich śmieci na ukrainę, drugi wpis o Wołyniu zgodnie z narracja pozostałych fajnokremlaków.


@malinq: To prawda, zdarzyło mi się pisać coś o Wołyniu. Ale na pewno nie w drugim wpisie. Nie wiem skąd takie stwierdzenie.

sugestia, że "duch kijowa" to ciągle utrzymująca się ukraińska propaganda xD


Nie sugerowałem nic takiego. Przywidziało Ci się

Leć na czarno putinowski obciągaczu


No niestety, nie umiesz dyskutować. Wróć jak być
  • Odpowiedz
No niestety, nie umiesz dyskutować. Wróć jak być może kiedyś dorośniesz


@cebulowy_krezus: o czym dyskutować z człowiekiem który próbuje napuszczać jeden naród na drugi w czasie wojny xD

Na takich ludzi się pluje, a nie dyskutuje xD
  • Odpowiedz