Wpis z mikrobloga

@BiggerJapanTapczan: opór przed władzą, która rozwala nam państwowość określasz mianem patologicznego szydzenia? To była nauczycielka, więc reformy pana Czarnka mogły ją szczególnie boleć.

Ciekawe, że w naszym kraju publiczne podnoszenie kwestii politycznych w ten czy inny sposób kojarzy się tylko z patologią i cringem. Ładnie to społeczeństwo wytresowane.
Troche dystansu, mozg masz wyprany. PiS mozna lubic albo nie lubic


@Rekordnaklate110: Właśnie o tym pisałem - podnoszenie kwestii politycznych publicznie to "sprany mózg". Partia rozpieprza nam państwowość i spycha w bezprawie? Daj spokój, masz mózg wyprany, nie warto się sprzeciwiać.

debilznem jest sprowadzenie swojego zycia do #!$%@? pisu xd


@Rekordnaklate110: uległość i bierność wobec poczynań władzy jest takim samym czy mniejszym debilizmem? To było życzenie starszej kobiety, która chciała
@missioncritical: Naprawdę uważasz że PiS to jest partia kalibru NSDAP czy KPZR ? Partia jak partia, tą narracje że PiS jest jakoś fundamentalnie inny niż inne partie III RP można wyrzucić do kosza. Za 4/8/12 lat polska polityka sie zmieni i nikt juz nie bedzie pamietał o PiSie, a wnuczkowie tej nauczycielki beda ogladac #!$%@? pis na grobie swojej babci xDD. Działania nieuzasadnionego kalibru, to tak ja ja jako kibic ŁKS-u
Naprawdę uważasz że PiS to jest partia kalibru NSDAP czy KPZR ?


@Rekordnaklate110: to jest partia, która zmierza w podobnym kierunku, tylko nieco inną drogą. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Drugiego NSDAP ani drugiego PZPR już nie będzie, ale może być coś innego, czego symptomy są widoczne teraz.

Za 4/8/12 lat polska polityka sie zmieni i nikt juz nie bedzie pamietał o PiSie,


@Rekordnaklate110: no chyba,
@missioncritical: Pamiętam pierwsze rządu PiS-u, i nie wiem co to ma do rzeczy? Jakaś próba nazwania mnie smarkaczem xD?

Dlatego powiedziałem że masz wyprany mózg, ponieważ ewidentnie działają na ciebie histeryczne nagłówki w różnych gazetach czy telewizjach.

Nie ma żadnej dyktatury, nie ma żadnej cenzury, nie wychodzimy z unii europejskiej, to platforma pierwsza naruszyła TK dodając tam nadmiarowych członków, dług publiczny w relacji do PKB nam się zmniejszył, inflacje mamy na
@missioncritical: Jedbać PIS - tak to faktycznie merytoryczna dyskusja polityczna i demokratyczne działanie na poziomie dojrzałych ludzi. ? NIe czaisz że kazdy ma prawo do swoich poglądów ( np ty uważasz że pis rozwala polskę za to inni ponieważ mamy demokrację i wolność słowa uważa inaczej i w demokratycznych wyborach wygrali) a wulgarne okrzyki i wysrywy na jakąkolwiek władzę mają się nijak do merytorycznej dyskusji. A wstawianie tego na nagrobek jest
@malinq: fascynujące jak niewiele trzeba żeby próbowac kogoś szufladkować
.No cóż. Może gdyby napisała jakąś pracę naukową na temat tego jak PIS zniszczył sądownictwo w Polsce, może gdyby merytorycznie i w ramach demokratycznej walki o władzę działała zgodnie ze swoimi poglądami , kto wie może było by to coś co ma więcej sensu i pożytku a tak - babka kazała zostawić sobie na nagrobku wulgarny wysryw przeciw partii politycznej. Przecież to
Jedbać PIS - tak to faktycznie merytoryczna dyskusja polityczna i demokratyczne działanie na poziomie dojrzałych ludzi. ?


@BiggerJapanTapczan: nikt nie powiedział, że to jest jakaś dyskusja. To jest zdanie.

np ty uważasz że pis rozwala polskę za to inni ponieważ mamy demokrację i wolność słowa uważa inaczej i w demokratycznych wyborach wygrali


@BiggerJapanTapczan: to, że PiS ignoruje prawo, zadłuża nas na niespotykaną skalę, to nie jest pogląd a fakty. Można
@missioncritical: Ja tobie podałem suche fakty, jeśli je odrzucasz wyzywasz od jakichs "symetrystów", bo burzą twój światopogląd to znaczy że najzwyczajniej w świecie jesteś fanatykiem, któremu nie da się nic przemówić. Podsłuchy, upolitycznienie sądów to wszystko jest cechą naszego systemu poliitycznego od 1918.r i tyle, fanatyczną nienawiść którą masz do PiSu lepiej obróć na cały system polityczy.