Wpis z mikrobloga

W związku z tym że wojna trwa już długo i kolejne fale rosjan idą na śmierć Nasuwa się pytanie co z kim rosjanki z tworzą związek. Z powodu braku mężczyzn rosjanki będą zmuszone być same ze soba. Homoseksualne związki będą jedynym opcją dla tych dziewczyn. Po wojnie w Rosji będzie prawdziwy rozkwit środowisk LGBT. #rosja #wojna #ukraina #bekazlewactwa #lgbt #zwiazki #bekazpodludzi #bekazprawakow
Pobierz chemikorganik - W związku z tym że wojna trwa już długo i kolejne fale  rosjan idą na...
źródło: IMG_5353
  • 13
@sqlserver: Według badania przeprowadzonego w zeszłym roku przez redakcję "Nowej Gaziety", od 2019 r. Rosja miała drugą najwyższą liczbę przypadków HIV na 100 tys. mieszkańców. Sam region Kemerowa lokuje się tuż za Zimbabwe, wyprzedzając inne kraje. Ryzyko zarażenia się wirusem HIV w Rosji jest 42 razy wyższe niż w całej Unii Europejskiej.

Ja ich tutaj nie chce bo to tylko choroby roznosi.
Ja ich tutaj nie chce bo to tylko choroby roznosi.


@Jimmybravo: nie tylko. Myślisz, że gdyby przyjechały do Polski, to ich zryte berety same z siebie by się naprawiły, czy raczej rozsiewałyby swoją "dobrą nowinę" o "Wielkiej Rosji i jej wspaniałych przywódcach" i prowadziły różną inną antypolską działalność?
Popatrz, co robi kacapska mniejszość w krajach bałtyckich.
@chemikorganik Na rosyjskiej prowincji od lat brakuje mężczyzn, tam średnia ich wieku to coś ponad 40 lal. Dodatkowo masę wyjeżdża do dużych miast za pracą a kobiety/dziewczyny zostają same. Czytałem kiedyś reportaż jakiegoś Polaka podróżującego po Rosji i opisywał właśnie taką prowincje. Seks lesbijski nie był niczym odosobnionym, kilku lepszych facetów "obsługiwało" całą wioskę. Sam się chwalił w swoim tekście, że tam po raz pierwszy miał okazję na uprawianie seksu jednoczenie z
@chemikorganik:

Homoseksualne związki będą jedynym opcją dla tych dziewczyn.

Mam pewną hipotezę, scenariusz jaki może się wydarzyć, a może nie.
Otóż jeżeli Rosja przegra i odejdzie sporo mężczyzn, to według MNIE, wiele osób z poza Rosji będzie chciało tam się wprowadzić (bo może zmieni się w znacznie lepsze państwo, kulturalne, tolerancyjne, rozwinięte), albo druga opcja, wiele Rosjanek opuści Rosje do innych bliskich państw, aby szukać drugą połówkę.