Wpis z mikrobloga

Osiągnięcia PO:
- deflacja
- szacunek w UE
- zielona wyspa
- orliki, pendolino
- killaset nieistotnych afer pompowanych sztucznie przez media
- nikt nas nie wytykał palcami i nie wstydziłem się Polski

Osiągnięcia PiS:
- wojna
- inflacja
- Obajtek
- nic się nie układa tak jak dawniej
- Kuchciński latał samolotem, afera dwie wieże mam wymieniać dalej??
- jesteśmy pogardzani ma całym świecie
- mam obrzydzenie jak myślę o Polsce

Przykro się na to patrzy, dokąd prowadzi polityka pislamu
#bekazpodludzi #bekazpisu #demokracja
  • 11
@HenroS: wejdź sobie na jakikolwiek lokalny portal i poczytaj komentarze pod artykułami. Nie wiem kto bardziej nakręca jednych na drugich, ale na pewno nie jest to jednostronne działanie. Farmy trolli maja się dobrze. Szczególnie przed wyborami.
@Czerwony_jak_WIG20: Kuchciński to największe osiągnięcia miał nie w samolocie a nie powiem gdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy ja wiem czy PO miało takie osiągnięcie w oczach przeciętnego Polaka który pomimo niższych cen nie odczuwał aż takiego wzrostu przez prawicową politykę PO (owszem budżet był pełen ale gadanie Rothfelda o zaciskaniu pasa + zabieranie pieniążków i zasiłków i podniesienie wieku w najgorszy możliwy sposób mogło wkurzyć społeczeństwo.
@noway321: @malinq @GARN @vitovia to jest oczywisty troll, ale zawsze z automatu wpada w gorące, bo taki jest przykaz. Umawiają się na discordach, bardziej elitarna jednostka działa w ramach swojego Intranetu (łączysz się przez VPN po uzyskaniu "paszportu" xD) i pompują propagandę. Skąd to wiem? No cóż, wstyd się przyznać... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość już wie, że nie lubię Platformy, więc maszynka nie zaskoczyła. No i