Wpis z mikrobloga

Uwaga podchodzić z dystansem. Wpis w temacie #ozdoba #indygo #gra #23

Pozytywny #ozdobka mówił o końcu gry w #23 co ciekawe ostatnią gala w tym roku ma być #famemma 20 które pomimo numeru będzie… #23 wydarzeniem pod nazwa fame. 1x Fame UK 2x Fame friday arena i 20x gala numerowana. Był jeszcze hype ale tam był tylko dopisek powered by fame, mieli osobne sociale i stronę do ppv.

Ostatnie 2 listopadowe gale były galami gdzie ostatni raz widzieliśmy obecne gwiazdy federacji.
Listopad 2021-Ostatnia walka kasjo w Fame
Listopad 2022-Ostatnia walka Jacy w Fame

Jeśli połączymy przepowiednie ozdóbki o #23 z tendencja ostatnich 2 lat wychodzi, że na fame 20 będziemy świadkami grubej akcji z udziałem Ferrariego po której nie zobaczymy go więcej w oktagonie fame.

Nawet osoby przewijające się w ostatnich 2 latach można tutak podpiąć
Ozdoba-Ferrari miał z nim dobry kontakt, planowali wspólny stream zaraz przed atakiem maczeciarzy.
Uniwersum magicala-Ozdoba miał z nim dobra relacje za czasów fame. Sam magical przyciąga smierć (ozdoba, icek, podobno teksas)
Polak-Wróg ferrariego ale również Ozdoby za jego czasu w fame
Konflikt ze Zwyrolem-Ozdóbka tez cisnął po zwyrolu i to często
Muranńscy-Oczywiście tragicznie zmarły młody Muran
Konflikt z Alanem-Konflikt miał również Muran a Alan był jednym z ostatnich przeciwników
Bomba-Ostatni przeciwnik Murana, mocny konflikt i zdominowanie młodego w programach
Tańcula-Największy konflikt rodziny Murańskich, i trzeci z ostatnich rywali młodego Murana
Natan-Wszedł do gry i zaczął bawić się w ozdóbke zostając mistrzem gry

I to ja jestem ##!$%@?? Witam w #grze
  • 6