Wpis z mikrobloga

Jeśli jest sztywna, to nie wejdzie pod fotel, a tam masz obowiązek ją trzymać w czasie lotu. Luki są dla tych, którzy kupili większy podręczny.


@kayleigh1507: o #!$%@? wiedziałem że to tania linia ale nie wiedziałem że aż tak kombinują
  • Odpowiedz
@olito: elastyczna ma większe szansę, oni tego nie mierzą linijką tylko musisz upchać w taki stelaż, jak się tam zmieści to idziesz dalej, sztywna oczywiście nie ma szans się zmieścić. Chociaż nie często widziałem, żeby kogoś sprawdzali, chyba że ewidentnie było widać że walizka za duża, no ale to loteria
kanapka - @olito: elastyczna ma większe szansę, oni tego nie mierzą linijką tylko mus...

źródło: IMG_0814

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@olito jak masz fart, a torba nie jest sztywna więc nie widać na pierwszy rzut oka że jest za duża i matka z dzieckiem będzie robiła robiła problem tuż przed Tobą, to może się prześlizgniesz. Ale duża szansa jest ze ktoś się przywali
  • Odpowiedz
  • 0
@olito to jest loteria. Jak widząże ktoś ma ewidentnie ponad wymiar to zawsze zwrócą uwagę. Jak tylko trochę przekraczasz to w większości nikt nie zwróci uwagi.
Ale czasem trafisz że każą każdemu po kolei wsadzić bagaż w tej metalowy stelaż jaj @kanapka pisał. Jak nie wchodzi to płacisz i mogą Ci €24-36 doliczyć. Jak latasz częściej to kup sobie wymiarową i tyle.
  • Odpowiedz
@olito Jak ja latam Rayanair to nigdy nie sprawdzali rozmiarów plecaków, tylko jak wizualnie kogoś plecak wyglądał na większy niż powinien panie prosiły o włożenie plecaka dk takiej metalowej skrzynki, jak udało się go tam upchać, nawet siła to można było go brać do samolotu.
  • Odpowiedz
@olito: zleży na ile upiderliwa będzie obsługa. Czasem jak im się walizka nie podoba to każą kłaść do takiej jakby klatki (rozmiarami odpowiadającej miejscu pod siedzeniem). Jak wejdzie jest dobrze, jak źle to dopłata.

Ale bywa też. że obsluga ma zlew.
  • Odpowiedz