Wpis z mikrobloga

@Wodzionka: spęd dla bydła. Cena biletu od 200 zł. Podsiadło zarobił na jednym koncercie w przeciągu kilku godzin: 200 x 80 000 = 16 000 000. Tak żyją gwiazdki. Polaczek niewolnik haruje za 3000 zł brutto. Polecam wam nie wspierać rozwarstwienia społecznego poprzez płacenie 200 zł za koncert "artysty" który inkasuje 16 mln za kilka godzin śpiewania.
@piotr_p0lak: Sam Podsiadlo tyle nie zarobil. Trzeba bylo oplacic cala obsluge, ochrone, organizacje imprezy ktorej pewnie samo przygotowanie trwało minimum pol roku jak nie rok (aranzacje, oprawa audio-wizualna). Do tego musial tez oplacic ekipe, zaproszonych gosci. Podsiadlo mogl z tego dostać jakies 40% max co i tak jest duza kwota. W pelni sobie zasluzyl.

Te tzw "gwiazdki" sa potrzebni, bo jaki bylby swiat bez nich? Nudny, monotonny, smutny, przygniebiajacy. Nie musisz
@eskejper: jesteś głupkiem który stoi murem za bogaczami. Masz chociaż z tego jakiś zysk? Ja nie będę stawał w obronie artystów, których talent tutaj śpiewanie w 80% nie jest cechą którą da się wyćwiczyć, to cecha wrodzona. W dupie mam gwiazdki,

Te tzw "gwiazdki" sa potrzebni, bo jaki bylby swiat bez nich? Nudny, monotonny, smutny, przygniebiajacy.


haha. No pewnie, p0lak będzie zarabiał 3000 zł brutto, to nic że przez całe życie
Masz chociaż z tego jakiś zysk?


@piotr_p0lak: Mam zysk emocjonalny - dobrze sie bawilem i mam dzieki temu mile wspomnienia, humor mi sie poprawil a nowy tydzien zaczne z lepszym nastawieniem do zycia i pracy :) Jesli to cecha wrodzona to w czym problem? Realizują sie w tym co lubia. Pasja ktora przerodzila sie w cos co nadal kontynują, co przy okazji pozwala im na generowanie solidnego majątku - super! Nic
@eskejper:

Mam zysk emocjonalny - dobrze sie bawilem i mam dzieki temu mile wspomnienia, humor mi sie poprawil a nowy tydzien zaczne z lepszym nastawieniem do zycia i pracy :)

ehh... Niewolnik systemu. Oddał hajs milionerowi, cieszy się z tego. Następny tydzień idzie do pracy harować przez kolejne 20 lat od świtu do nocy na szefa milionera aby dorobić się podstawowej rzeczy do życia - mieszkania i tak się kręci życie
ehh... Niewolnik systemu. Oddał hajs milionerowi, cieszy się z tego. Następny tydzień idzie do pracy harować przez kolejne 20 lat od świtu do nocy na szefa milionera aby dorobić się podstawowej rzeczy do życia - mieszkania i tak się kręci życie szarego polaka. Milioner w tym czasie pije szmapna na wakacjach za hajs takiego niewolnika


@piotr_p0lak: Nie mierz ludzi swoja miarą. Może Twoje zycie w taki sposob wyglada, ja natomiast ze