Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej głupoty, Dubois trafił Usyka w okolice brzucha i poszło przetarcie na jądra. Sędzia przerwał pojedynek gdyż uznał że cios doszedł w jądra. Później tylko zbierał ciężki oklep na głowe, dwa razy na deskach, był liczony. Dlaczego nie wstał po drugim liczeniu a teraz płacze że został oszukany? W żadnej rundzie nic nie pokazał, jak on chciał wygrać?
#boks
  • 7
Nie rozumiem tej głupoty, Dubois trafił Usyka w okolice brzucha i poszło przetarcie na jądra. Sędzia przerwał pojedynek gdyż uznał że cios doszedł w jądra. Później tylko zbierał ciężki oklep na głowe, dwa razy na deskach, był liczony. Dlaczego nie wstał po drugim liczeniu a teraz płacze że został oszukany? W żadnej rundzie nic nie pokazał, jak on chciał wygrać?


@raszko754: Nie wiem czy interesujesz się boksem czy nie ale właśnie
  • 0
Usyk jest lepszy w większości elementów było wiadome przed walką ale na tym to właśnie polega, że nawet 1 cios może odwrócić losy walki. A eksperci są raczej zgodni, że cios był czysty, polecam przejrzeć serwisy branżowe.


@Dr_Manhattan: inny kadr, według mnie sędzia miał prawo uznać ten cios za "LOW"
opinie na tą chwilę bardzo różne, dwa liczenia Duboisa skreślają go w tej walce
nic nie pokazał później i tyle
raszko754 - >Usyk jest lepszy w większości elementów było wiadome przed walką ale na ...

źródło: F4fZSr4XAAAnhhK

Pobierz
nic nie pokazał później i tyle


@raszko754: Wiadomo, że nic nie pokazał później bo on generalnie jest słabszy w każdym elemencie pięściarskiego rzemiosła od Usyka. Kwestia jest taka, że w mojej opinii wszedł mu potężny tzw. "lucky punch" i w mojej opinii by to po prostu wygrał (podstawę do takiego twierdzenia daje mi też w pewnym sensie walka Usyka z Joshuą, gdzie Usyk również zgłaszał faule po w mojej ocenie czystych